Rafał Trzaskowski czynnie bierze udział w aukcjach WOŚP. Internauci wysoko licytują jego przedmiot

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, co roku angażuje się w aukcje charytatywne dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku mógłby wystawić wiele przedmiotów, jednak wybór padł na megafon z ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej.

W 2020 roku prezydent stolicy czynnie zaangażował się w przeprowadzenie własnej kampanii prezydenckiej. Do tego celu używał wielu przedmiotów, m.in bardzo charakterystycznego megafonu.

Po zakończeniu batalii o fotel prezydencki nie rzucił go w kąt, ale postanowił zrobić z niego niekonwencjonalny użytek. Przedmiot, który zjechał z nim praktycznie cały kraj, wystawił na licytację WOŚP. Można było przewidzieć, że w krótkim czasie zyska on ogromną popularność wśród internautów.

Cena megafonu cały czas rośnie

Megafon z kapani prezydenckiej Trzaskowskiego znajduje się na pierwszej stronie przedmiotów WOŚP, szeregując je od najwyższej ceny. Obecnie w aukcji wzięły udział 23 osoby, a cena osiągnęła pułap wysokich 8000 zł. Co ważne, do końca licytacji pozostało, aż 10 dni, a więc sporo czasu. Zakładając tendencje licytujących, którzy podbijają cenę do samego końca, pewne jest, że zakończy się dużo wyższą kwotą.

Jak mówi sam Trzaskowski: „przekazałem gadżet, który zjeździł ze mną kawał Polski. Był ze mną w upalnych Mikołajkach, ulewnym Ciechocinku i wielu innych miejscach. To megafon, który stał się symbolem mojej kampanii prezydenckiej.”

Jak myślicie, jaką kwotę są w stanie zapłacić internauci za ten przedmiot? W licytacji kierują się tylko wsparciem akcji, czy ma on dla nich inne znaczenie?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły