Żoliborz. 67-latek odpowie za oszustwo. W umowie podał dane zakładu karnego

67-latek odpowie za oszustwo. Ponad dwa lata temu zawarł umowę na usługi telekomunikacyjne, ale nie podał swoich właściwych danych. Zamiast tego podał dane zakładu karnego, w którym wcześniej przebywał. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Zarzuty za oszustwo usłyszał mężczyzna, który przez Internet zawarł umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych, poprzez wprowadzenie w błąd co do danych abonenta. 67-latek został zatrzymany przez żoliborskich policjantów. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który ponad 2 lata temu zawarł przez Internet umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Mężczyzna w umowie podał dane zakładu karnego, w którym wcześniej przebywał.

67-latek przez okres trwania umowy nie opłacał rachunków, a kwota jaka pozostała do uiszczenia wyniosła prawie 2000 złotych.

Sprawa została zgłoszona na policję. 67-latek został zatrzymany i przewieziony do żoliborskiego komisariatu gdzie usłyszał zarzut za oszustwo.

Mężczyzna odpowie za zawarcie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych nie będąc do tego uprawnionym, poprzez wprowadzenie w błąd co do danych abonenta. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły