Żoliborz. 67-latek odpowie za oszustwo. W umowie podał dane zakładu karnego

67-latek odpowie za oszustwo. Ponad dwa lata temu zawarł umowę na usługi telekomunikacyjne, ale nie podał swoich właściwych danych. Zamiast tego podał dane zakładu karnego, w którym wcześniej przebywał. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Zarzuty za oszustwo usłyszał mężczyzna, który przez Internet zawarł umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych, poprzez wprowadzenie w błąd co do danych abonenta. 67-latek został zatrzymany przez żoliborskich policjantów. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który ponad 2 lata temu zawarł przez Internet umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Mężczyzna w umowie podał dane zakładu karnego, w którym wcześniej przebywał.

67-latek przez okres trwania umowy nie opłacał rachunków, a kwota jaka pozostała do uiszczenia wyniosła prawie 2000 złotych.

Sprawa została zgłoszona na policję. 67-latek został zatrzymany i przewieziony do żoliborskiego komisariatu gdzie usłyszał zarzut za oszustwo.

Mężczyzna odpowie za zawarcie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych nie będąc do tego uprawnionym, poprzez wprowadzenie w błąd co do danych abonenta. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *