Żoliborz. 67-latek odpowie za oszustwo. W umowie podał dane zakładu karnego

67-latek odpowie za oszustwo. Ponad dwa lata temu zawarł umowę na usługi telekomunikacyjne, ale nie podał swoich właściwych danych. Zamiast tego podał dane zakładu karnego, w którym wcześniej przebywał. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.

Zarzuty za oszustwo usłyszał mężczyzna, który przez Internet zawarł umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych, poprzez wprowadzenie w błąd co do danych abonenta. 67-latek został zatrzymany przez żoliborskich policjantów. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który ponad 2 lata temu zawarł przez Internet umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Mężczyzna w umowie podał dane zakładu karnego, w którym wcześniej przebywał.

67-latek przez okres trwania umowy nie opłacał rachunków, a kwota jaka pozostała do uiszczenia wyniosła prawie 2000 złotych.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

Sprawa została zgłoszona na policję. 67-latek został zatrzymany i przewieziony do żoliborskiego komisariatu gdzie usłyszał zarzut za oszustwo.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

Mężczyzna odpowie za zawarcie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych nie będąc do tego uprawnionym, poprzez wprowadzenie w błąd co do danych abonenta. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...