Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc wyobrazić sobie, że w tej edycji jurorki już nie będzie. Decyzja celebrytki jest jednak definitywna i bezdyskusyjna. Jaki jest jej powód?

O tym, że Edyta Górniak kończy współpracę, mogliśmy dowiedzieć się od samego źródła. Kobieta zamieściła długi wpis, w którym wyjaśniła, co tak naprawdę wpłynęło na finalną decyzję. Okazało się, że nie był to prosty wybór, a zanim zapadła jakakolwiek odpowiedź na zaproszenie od TVP, minęło kilka tygodni.

Wewnętrzna batalia – Edyta Górniak o rezygnacji ze współpracy

– Przepraszam wszystkich fanów tego formatu. To była dla mnie wewnętrzna batalia – można przeczytać w social mediach. Edyta Górniak w tym roku bierze udział w wielu projektach, które wymagają od niej pełnej koncentracji i zaangażowania. W związku z tym, była zmuszona dokonać wyboru, co w chwili obecnej jest dla niej ważniejsze.

Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland” jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie.

Górniak nie zdradziła, czym będzie zajmować się przez najbliższe miesiące, a to bardzo zaciekawiło fanów Edyty Górniak. Chwilowe rozstanie z TVP (w kolejnym sezonie chciałaby wrócić) w dobrych kontaktach z producentami i zapewnienie celebrytki, że przygotowała kilka niespodzianek, przyczyniły się do powstawania licznych scenariuszy. Najwięcej osób przypuszcza, że chodzi o muzykę.

Niespodzianki muzyczne jednak? ❤️

ZOBACZ KONIECZNIE

Warszawa na celowniku Putina. Zorganizuje chorą prowokację?

Władimir Putin wziął na celownik stolicę Polski. Na szczęście nie w znaczeniu militarnym. Jednakże...

Smutna historia Bartosza Żukowskiego. Oto, jak skończył „Walduś z Kiepskich”

Bartosz Żukowski, znany szerzej jako Walduś z Kiepskich. Aktor, który w serialu "Świat według...

Ukraina wygrała swój mecz rozgrywany w Łodzi! Wysoki triumf drużyny Ołeksandra Petrakowa

Reprezentacja Ukrainy dała swoim kibicom kolejne powody do sportowej radości. Choć w kraju naszych...

Nowe artykuły