Prowadzili agencje towarzyskie pod przykrywką nieruchomości. W ich posesjach zabezpieczono nielegalną broń i narkotyki

Policjanci z CBŚP zlikwidowali w Siedlcach szajkę prowadzącą agencje towarzyskie. Były to tzw. ,,mieszkaniówki”, w których od 2018 roku mogło być wykorzystywanych aż 60 kobiet.

Akcja policjantów z CBŚP pod nadzorem mazowieckiej Prokuratury Krajowej pozwoliła zatrzymać 5 osób prowadzących agencje towarzyskie na terenie Siedlec. Podejrzani w wieku od 30 do 59 lat mieli czerpać korzyści z nierządu innych osób. Zlikwidowano 6 agencji tzw. mieszkaniówek oraz zabezpieczono nielegalna broń i narkotyki. Na jednej z posesji policjanci odnaleźli zakamuflowaną w ziemi skrytkę, której przechowywano znaczne ilości amfetaminy. 

Wszystko wskazuje na to, że podejrzani utworzyli w 2018 roku sieć agencji, z których czerpali korzyści. Ustalono, że w agencjach mogło “pracować” aż 60 kobiet. Wszelkie ślady mówią o tym, że agencja towarzyska pracowała pod przykrywką agencji nieruchomości, a podejrzani utworzyli sobie stałe źródło dochodu. Śledczy ustalają, jak dużo osoby te mogły zarobić na przestępczej działalności.

Zatrzymanym postawiono zarzuty

Jak możemy przeczytać w komunikacie policji podejrzanym postawiono “zarzuty ułatwiania uprawiania prostytucji oraz czerpania z tego korzyści majątkowych. Dodatkowo dwóm podejrzanym zarzuca się wprowadzanie do obrotu i posiadanie znacznych ilości narkotyków, a jednej posiadanie nielegalnej broni. 4 osoby zostały tymczasowo aresztowane”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły