Boniek ujawnił, jak się czuje po zwolnieniu Brzęczka. Szczera wypowiedź

Zbigniew Boniek, prezes PZPN, ujawnił, jak czuje się po zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Prezes PZPN zamieścił emocjonalny wpis na Twitterze.

Wczoraj media obiegła zaskakująca informacja. Okazało się bowiem, że z posadą selekcjonera pożegnał się selekcjoner Jerzy Brzęczek.

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. – Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek” – poinformował wczoraj PZPN.

Głos ws. zwolnienia Brzęczka zabrał też dziennikarz Krzysztof Stanowski, który ujawnił, w jakich okolicznościach Boniek zwolnił Brzęczka z posady selekcjonera. „Boniek spotkał się na kawie z Brzęczkiem. Selekcjoner był rozgoryczony, bardzo zawiedziony. Prezes wyjaśnił mu powody tego rozstania” – zdradził „Stano”.

Boniek ujawnił, jak czuje się po zwolnieniu Brzęczka

Wreszcie głos zabrał sam zainteresowany, który do ostatnich chwil trzymał decyzję o zwolnieniu Brzęczka w tajemnicy. Nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi współpracownicy Zbigniewa Bońka.

On sam, we wpisie na Twitterze, ujawnił, że nie czuje się najlepiej po zwolnieniu selekcjonera reprezentacji Polski. „Ciężki dzień….zwalnianie porządnych ludzi nie jest żadną przyjemnością …. powodzenia Trenerze” – napisał prezes PZPN. „Czasami trzeba podejmować trudne decyzje, sorry, najważniejsza jest” – dodał i dołączył emotikonkę flagi Polski oraz piłki.

Pod wpisem Bońka zaroiło się od wpisów internautów. „Pół biedy zwolnić. Tutaj trzeba kogoś mocnego zatrudnić, bo zmiana dla samej zmiany sensu żadnego nie ma” – napisał jeden z nich.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły