Legia Warszawa. Ważny zawodnik wraca do zdrowia. Odbył już pierwsze treningi

Mozolna i ciężka praca z każdym dniem przybliża Marko Vesovicia do powrotu do treningów z drużyną. W poniedziałek legionista z Czarnogóry biegał wokół boiska w Legia Training Center.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca Marko Vesović zerwał wiązadła w kolanie. Czarnogórzec doznał kontuzji pod koniec pierwszej połowy meczu ze Śląskiem Wrocław, który Legia ostatecznie wygrała. W przerwie został zmieniony.

Zabiegi i treningi pod okiem fizjoterapeutów i trenerów przygotowania fizycznego, codzienne treningi na siłowni oraz odnowa – od kilku tygodni Marko Vesović ciężko pracuje nad tym, by jak najszybciej wrócić do pełni sił, zdrowia oraz gry w piłkę.

Marko Vesović wraca do zdrowia. Trenował w Legia Training Center

Jak sam mówi dla klubowych mediów, o operacji kolana już nie pamięta, teraz wylewa litry potu i skupia się tylko na tym, by jak najszybciej wrócić do normalnych treningów.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

– Jednego dnia jest trochę lżej, innego trochę ciężej, ale wszystko idzie zgodnie z planem, a rehabilitacja przebiega prawidłowo – stwierdził w poniedziałkowy poranek „Veso”, pozdrawiając przy okazji kibiców i zaliczając kolejne okrążenia wokół boiska w Legia Training Center.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

Serwis Transfermarkt wycenia Vesovicia na 1,2 mln euro. W poprzednim sezonie zawodnik wystąpił w 31 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 1 gola i zanotował 8 asyst.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...