Legia Warszawa. Ważny zawodnik wraca do zdrowia. Odbył już pierwsze treningi

Mozolna i ciężka praca z każdym dniem przybliża Marko Vesovicia do powrotu do treningów z drużyną. W poniedziałek legionista z Czarnogóry biegał wokół boiska w Legia Training Center.

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca Marko Vesović zerwał wiązadła w kolanie. Czarnogórzec doznał kontuzji pod koniec pierwszej połowy meczu ze Śląskiem Wrocław, który Legia ostatecznie wygrała. W przerwie został zmieniony.

Zabiegi i treningi pod okiem fizjoterapeutów i trenerów przygotowania fizycznego, codzienne treningi na siłowni oraz odnowa – od kilku tygodni Marko Vesović ciężko pracuje nad tym, by jak najszybciej wrócić do pełni sił, zdrowia oraz gry w piłkę.

Marko Vesović wraca do zdrowia. Trenował w Legia Training Center

Jak sam mówi dla klubowych mediów, o operacji kolana już nie pamięta, teraz wylewa litry potu i skupia się tylko na tym, by jak najszybciej wrócić do normalnych treningów.

– Jednego dnia jest trochę lżej, innego trochę ciężej, ale wszystko idzie zgodnie z planem, a rehabilitacja przebiega prawidłowo – stwierdził w poniedziałkowy poranek „Veso”, pozdrawiając przy okazji kibiców i zaliczając kolejne okrążenia wokół boiska w Legia Training Center.

Serwis Transfermarkt wycenia Vesovicia na 1,2 mln euro. W poprzednim sezonie zawodnik wystąpił w 31 meczach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 1 gola i zanotował 8 asyst.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *