Justyna Kowalczyk – Tekieli. „Już wkrótce powiększy się Nasza rodzina”

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się spekulacje, że Justyna Kowalczyk – Tekieli, spodziewa się dziecka. Nie było jednak oficjalnego potwierdzenia ze strony sportsmanki. Wszystkie wątpliwości rozwiało zdjęcie, które kobieta ostatnio dodała w social mediach.

Przypomnijmy, Justyna Kowalczyk od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Kacprem Tekieli, którego to poznała podczas kursu wspinaczkowego. Mężczyzna urzekł ją swoją osobowością, troską i profesjonalizmem. W 2020 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz zdecydowała się na kolejny krok.

Justyna Kowalczyk jest w ciąży?

W przeciwieństwie do wcześniejszej skomplikowanej relacji z dziennikarzem sportowym, którą sportsmanka przepłaciła poronieniem, załamaniem nerwowym i bezsennością, ten związek jest wyjątkowo udany. Justyna Kowalczyk-Tekieli potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to za pomocą zdjęcia, do którego w zasadzie nie był potrzebny opis.

Informacja o tym, że polska biegaczka narciarska jest w ciąży, szybko obiegła Polskę, a do zakochanej pary zaczęły spływać liczne gratulacje. W komentarzach udzieliło się także mnóstwo znanych – również ze sceny politycznej – osób.

Świetna, świetna wiadomość. Gratulacje i najlepszego najlepszego dla Was. Wszechświat w końcu wyrównał rachunki dla Pani, Pani Justyno

– Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa – napisała na Tweeterze Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *