Lech Wałęsa może nie przeżyć operacji. Poważny zabieg byłego prezydenta

Lech Wałęsa niemal żegnał się dziś z Polakami. Po południu były prezydent stawił się do szpitala, gdzie ma zaplanowaną operację. W zamieszczonym tuż przed wyjściem z domu filmie na Facebooku legenda „Solidarności” omal nie uroniła łez. 

[irp posts=”4470″ name=”Ale Tydzień! Promocje Biedronki na poniedziałek 15 marca 2021 r.”]

Bardzo poważna operacja – Lech Wałęsa podsumował swoją działalność

Ogromne poruszenie wśród internautów wywołało wideo, które zamieścił na swoim profilu Lech Wałęsa. Słowa byłego prezydenta dosłownie brzmiały jak pożegnanie. Stwierdził on, że nie wie, kiedy i czy w ogóle zobaczy się jeszcze z rodakami. Dlatego wystosował prośbę do wszystkich. Mamy nowe informacje na temat operacji prezydenta. 

[irp posts=”4435″ name=”Kinga Duda na odważnym zdjęciu. Mało kto je widział”]

„Dziś zabieram głos, bo nie wiem, jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania. Nie boję się niczego, tylko pana Boga […] i liczę na właściwe osądzenie, więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem, nie wiedzący, czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi” – mówił kilka godzin temu Wałęsa. Wielu internautów nie wierzyło w powagę słów prezydenta. Ba! Pojawiły się nawet kpiny. Niestety, Lech Wałęsa nie wyolbrzymiał.

Legendarny lider „Solidarności” czeka na operację wymiany baterii w rozruszniku. W międzyczasie pękł mu drut w sercu. Jego stan zdrowia wyraźnie się skomplikował. 

Pożegnanie Wałęsy. „Nie wszystko się udało”

W dalszej części filmu była głowa państwa zdobyła się na jeszcze bardziej podsumowawczy ton:

„Wielu rzeczy razem z państwem udało mi się dokonać. Nie wszystko się udało, ale to nie było z mojego lenistwa czy niechęci. Wykonywałem tylko to, w co wierzyłem, żadnych podtekstów, wredności, zdrady” – mówił były prezydent.

[irp posts=”4390″ name=”Kaczyński zapowiedział przełom. Zmiany dotkną wszystkich, Polski Nowy Ład””]

Jak się okazuje, Lech Wałęsa naprawdę może nie przeżyć operacji. Jest to bardzo poważny, skomplikowany zabieg, gdzie najmniejszy błąd może skończyć się tragicznie. Zresztą nawet zwykły niefart może sprawdzić, że spełni się najczarniejszy scenariusz. Zresztą może on spełnić się w każdej chwili, dlatego potrzebna jest pilna operacja. 

Miejmy nadzieję, że wszystko się uda i 77-letni polityk za kilka tygodni wróci do domu cały i zdrowy. 

[irp posts=”4412″ name=”Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP”]