Nowy turecki serial w TVP – “Promyk nadziei”. Mamy już fragment! (WIDEO)

Promyk nadziei – tak nazywa się nowy turecki serial, który emitowany będzie na antenie TVP2. Ma on zastąpić “Więźnia miłości” – jedną z ulubionych dotychczas pozycji widzów w ramówce Telewizji Publicznej. Znana jest już data emisji pierwszego odcinka i zarys fabuły. 

ZOBACZ TAKŻE
Polacy pokochają ją bardziej, niż Hazal Subasi? Gülşah Aydın to gwiazda nowego tureckiego serialu TVP

Jak wiadomo, 18 marca nastąpi emisja ostatniego odcinka serialu Więzień miłości. Widzowie ubolewają nad tym faktem, ale TVP nie ma wyjścia. Po prostu “skończyły się” już odcinki wyprodukowane przez Turków. Fani tureckich seriali nie pozostaną jednak pozostawienia z niczym. 

Promyk nadziei – nowy turecki serial. Wiemy, o czym jest – fragment WIDEO

Skończył się “Więzień miłości”, zaczyna się “Promyk nadziei”. Nie ulega wątpliwości, że z bohaterami kolejnego tureckiego serialu widzowie zżyją się równie szybko. Premiera pierwszego odcinka już w przyszłym tygodniu.

W sieci pojawił się już fragment wideo “Promyka nadziei”. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądają niektórzy bohaterowie. Ponadto znamy zarys fabuły serialu. O czym jest “Promyk nadziei”? 

Otóż ten turecki serial opowiada historię rodziny, która została rozdarta na kawałki. Kilka lat temu Omer został oskarżony o kradzież i trafił do więzienia. Jego żona Ipek ze względu na duży stres, zaczęła przedwcześnie rodzić. Niestety po porodzie straciła dziecko… Ipek nie wie o tym, że Omer jest niewinny, a jej chciwy kuzyn Halil oraz jego żona Neslihan zastawili pułapkę na jej ukochanego, przez co trafił on do więzienia.

Promyk nadziei – kiedy i o której godzinie pierwszy odcinek w TVP2? 

Premiera pierwszego odcinka “Promyka nadziei”. Premiera odbędzie się 19 marca o godzinie 17:15 w TVP2. 

Szefowie Telewizji Publicznej mają rzecz jasna nadzieję, że nowy turecki serial osiągnie sukces na miarę tego, jaki zapewnił niespodziewanie “Więzień miłości”. Szacuje się jednak, że emisja pierwszego odcinka nie da równie imponującej oglądalności. Eksperci przewidują natomiast, że w miarę emitowania kolejnych epizodów publika będzie rosła. Przypomnijmy, że – według danych z grudnia – “Więźnia miłości” oglądało nawet 1,4 mln Polaków.

CZYTAJ TAKŻE: Co zamiast “Więźnia miłości”? Nowy turecki serial – Promyk nadziei

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...