Co dalej z karierą Najmana po porażce z taksówkarzem? Zawodnik ujawnił swoje plany

Marcin Najman przegrał z Szymonem Wrześniem,TAXI Złotówą, podczas organizowanej przez siebie gali MMA-VIP. Co dalej z karierą byłego pięściarza?

Po dyskwalifikacji Najmana w trakcie gali FAME MMA, ze względu na nieregulaminowe ciosy wobec Don Kasjo, zawodnik zapowiedział, że niebawem stoczy ostatni w karierze pojedynek. Niedługo później Najman zapowiedział, że zorganizuje kolejną galę… ze swoimi partnerami. Nazwał ją MMA-VIP.

Rywalem Najmana miał być szczeciński taksówkarz, były zawodnik FAME MMA, Szymon Wrzesień. Wczoraj wreszcie doszło do długo zapowiadanego pojedynku. Starcie potoczyło się jednak dość niespodziewanie.

Marcin Najman przegrał bowiem z TAXI Złotówą. 41-latek uległ taksówkarzowi ze Szczecina w drugiej rundzie starcia. Został zasypany gradem ciosów, a sędzia przerwał walkę. Co dalej z karierą Najmana?

Marcin Najman mówi, co dalej z jego karierą?

Po porażce z Najmana z taksówkarzem w sieci zaroiło się od pytań dotyczących przyszłości zawodnika. Ten zapowiadał bowiem, że to jego ostatnia walka, jednak wcześniej również przebąkiwał o zakończeniu kariery, a pomimo tego znów wychodził do ringu.

Tym razem wydaje się jednak, że to definitywny koniec kariery Najmana. Były zawodnik FAME MMA przyznał, że słowa dotrzyma i nie stoczy więcej żadnego pojedynku. „Tak, tak, ja zapowiedziałem już przed tą walką, że ona jest naprawdę moją ostatnią walką. Weźcie pod uwagę, że ja kończę 42 lata za miesiąc. Przeciągnąłem tę moją karierę i tak bardzo długo” – powiedział.

„Całkiem fajnie mi się walczyło w tej pierwszej rundzie natomiast wieku się nie oszuka, nie oszuka się tego, że 24 lata to robiłem. Dziś nawet nie potrafię szczelnie trzymać tej gardy (…) natomiast to absolutnie nie umniejsza zwycięstwa Szymonowi, ponieważ przygotował się świetnie” – dodał.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły