Ogromna awaria w Warszawie. Zalane Aleje Jerozolimskie, wiele rodzin bez wody

Do awarii wodociągowej doszło w czwartek rano we Włochach. W wyniku zdarzenia pod wodą znalazła się znaczna część Alei Jerozolimskich i ulicy Popularnej. Bez wody pozostają mieszkańcy Włoch i Ursusa, ale także Pruszkowa i Piastowa. 

Poważna awaria magistrali wodociągowej dotyczy pasma Pruszkowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje także mieszkańców Włoch, Ursusa a także Pruszkowa i Piastowa.

Utrudnienia w ruchu

Awaria powoduje utrudnienia w ruchu. W wyniku zalania znacznej części Alei Jerozolimskich oraz ulicy Popularnej Warszawski Transport Publiczny kierowany jest objazdami. Utrudnienia dotyczą linii autobusowych numer: 127, 178, 187, 191, 228, 328, 517, 717.

Braki w dostawie wody

Jak czytamy na stronie warszawskiego MPWiK: „utrudnienia w dostawach wody dotyczą części mieszkańców Włoch i Ursusa, a także Piastowa i Pruszkowa. Część odbiorców ma obniżone ciśnienie wody w kranach, natomiast część nie ma jej wcale. Dla niektórych rejonów udało się uruchomić ujęcia awaryjne, natomiast tam, gdzie dostawy wody zostały wstrzymane, wysłane zostały beczkowozy.”

MPWiK zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby usunąć awarię. Ma także nadzieję, że utrudnienia niedługo się zakończą. Przyczyna awarii nie jest znana.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły