Marcin Najman rozbawił internautów do łez. Chodzi o jego trening medialny (WIDEO)

13 lutego odbędzie się gala MMA-VIP. Weźmie w niej udział Marcin Najman, który stoczy ostatnią walkę w karierze. Jego rywalem będzie Taxi Złotówa. Wczoraj odbył się trening medialny, w trakcie którego Najman rozbawił internautów.

Pojedynek Najmana i Złotówy zapowiadany jest już od kilku tygodni. Ten pierwszy podkreśla, że będzie to dla niego ostatnia walka w ringu. Wcześniej zawodnik zaliczył sporą wtopę podczas gali FAME MMA, gdzie zmierzył się z Don Kasjo. Pojedynek miał odbyć się na bokserskich zasadach, tymczasem Marcin Najman… zaczął kopać swojego rywala.

Gala MMA-VIP to przedsięwzięcie organizowane przez Najmana oraz jego partnerów. Były pięściarz stwierdził bowiem, że najlepiej będzie, gdy sam rozkręci swoją galę. Na rywala wybrał sobie… szczecińskiego taksówkarza, który wcześniej, podobnie jak on sam, uczestniczył w FAME MMA.

Wczoraj odbył się trening medialny przed MMA-VIP. Marcin Najman postanowił zaprezentować podczas niego wachlarz swoich umiejętności. W sieci pojawiło się nagranie, które… rozbawiło internautów.

Marcin Najman rozbawił internautów do łez

Na nagraniu widać, jak Najman ćwiczy razem ze swoim trenerem. Były pięściarz uderza w tarcze, a w międzyczasie pada na ziemię i robi pompki. Niedługo później zaczyna obalać swojego partnera. Całość odbywa się jednak w dość powolny sposób, dlatego zapewne z tego powodu film rozbawił użytkowników Twittera. Zresztą, zobaczcie sami.

„W Tekkenie 3 była taka postać – Mokujin. Nie miał własnego stylu walki, tylko naśladował innych. Wyobrażam sobie, jak przyswaja umiejętności Najman” – napisał internauta Leszek.

„Jak się rzucił na glebę to byłem pewien że będzie ekskluzywna demonstracja klepania niekwestionowanego mistrza w tej dziedzinie. Ale rozumiem, że nie można wszystkiego pokazywać za darmo, a najlepsze techniki odklepywania zostawić na relację PPV” – żartuje inny z użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *