Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec. „Jestem bardzo zaskoczony”

Trener Leszek Ojrzyński został dziś zwolniony ze Stali Mielec. Z zespołem beniaminka Ekstraklasy szkoleniowiec pracował od listopada ubiegłego roku. Jak przyznaje, został bardzo zaskoczony decyzją klubu.

[irp posts=”5129″ name=”Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior”]

Jesienią Leszkowi Ojrzyńskiemu udało się – przynajmniej na moment – odmienić zespół PGE FKS Stali Mielec. Gra drużyny zaczęła wyglądać znacznie lepiej, niż za czasów poprzednika – Dariusza Skrzypczaka. Na koniec rundy mielczanie pokonali nawet w Warszawie Legię 3:2. Na wiosnę drużyna wygląda raz lepiej, raz gorzej, ale nie jest w stanie wygrać meczu. Wyjątkiem była wyszarpana u siebie wygrana 2:1 z Podbeskidziem sprzed miesiąca.

Leszek Ojrzyński o zwolnieniu ze Stali Mielec

Stal jest co prawda na ostatnim miejscu w PKO BP Ekstraklasie, ale wciąż trzyma jednopunktowy kontakt z przedostatnim Podbeskidziem. To bezpośredni rywal biało-niebieskich w walce o utrzymanie w najwyższej lidze. Władze klubu z Mielca uznały jednak najwyraźniej, że to dobry moment, by po raz kolejny zmienić trenera.

„Jestem mega zaskoczony. Mieliśmy przecież przełożony mecz, dopadła mnie w tym czasie choroba… Teraz jeszcze przed spotkaniem z Wartą Poznań rozmawiałem z prezesem i nic nie wskazywało na to, że koniec współpracy jest blisko. No ale cóż, w życiu nie znasz dnia ani godziny” – powiedział na gorąco w rozmowie z Weszlo.com Leszek Ojrzyński.

18 kwietnia Stal Mielec podejmie u siebie Zagłębie Lubin.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły