Legia Warszawa przekazała dobre wieści. Bartosz Kapustka trenował z zespołem

Legia Warszawa przekazała najnowsze informacje o stanie zdrowia Bartosza Kapustki. Na szczęście skończyło się na strachu, bo były gracz Leicester wrócił do wspólnych zajęć z zespołem.

Jeszcze w sobotę wydawało się, że stan Kapustki może być bardzo poważny. Wszystko wydarzyło się w końcówce meczu z Lechią Gdańsk, gdy Tomasz Makowski wyprostowaną nogą wszedł w piszczel zawodnika Legii. Ten nie mógł już kontynuować gry, a Makowski wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

Mimo początkowych obaw, Bartosz Kapustka wrócił do zajęć z zespołem, o czym oficjalnie poinformowała już Legia Warszawa.

– W zajęciach z drużyną uczestniczył Bartosz Kapustka, który ucierpiał w starciu z jednym z piłkarzy Lechii Gdańsk. Pomocnik Wojskowych będzie już prawdopodobnie do dyspozycji trenera Czesława Michniewicza w najbliższym spotkaniu w Krakowie – mogliśmy przeczytać na stronie legia.com.

Legia Warszawa: Bartosz Kapustka trenuje już z zespołem

Bartosz Kapustka trenował z zespołem, ale nieobecni byli za to dwaj inni zawodnicy. Wciąż do dyspozycji trenera Czesława Michniewicza nie są bowiem Michał Karbownik i Walerian Gwilia. Indywidualnie trenował zaś Jose Kante.

Z kolei Tomasz Makowski za swój wybryk został ukarany przez Komisję Ligi. Piłkarz Lechii został zawieszony na trzy spotkania Ekstraklasy. Oznacza to, że nie będzie mógł zagrać z Wisłą Płock, Cracovią oraz Jagiellonią Białystok (już w styczniu).

Legia Warszawa w najbliższą sobotę zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. Początek tego meczu o godzinie 20.

  1. Wojciech Kowalczyk wywołał skandal swoim wpisem. Chodzi o próby samobójcze sędziego
  2. NASA ostrzega przed niebezpieczeństwem. Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego może spełnić się za kilka dni
  3. Marcin Najman nie wytrzymał. Powiedział, kto jest zdrajcą Polski
  4. Ile Zenek Martyniuk zarobi na Sylwestrze TVP 2020? Ta kwota zwala z nóg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *