Wojciech Cejrowski wulgarnie o rządzie PiS. Tych słów mu nie darują

Wojciech Cejrowski znów atakuje rząd Zjednoczonej Prawicy. Tym jednak razem nie robi tego zbyt subtelnie. O jednej z najnowszych reform wypowiada się wręcz wulgarnie. A przecież dopiero co jego program wrócił na antenę TVP. 

Gdy Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy pięć lat temu, Cejrowski stał się jedną z głównych gwiazd TVP – również w warstwie publicystycznej. Jednak im dalej w las, tym częściej krytykował władzę, którą przecież popierał. Najpierw miał im za złe, że nie zakazali zupełnie aborcji, później coraz odważniej wytykał PiS-owi nieudolną politykę gospodarczą.

Cejrowski zaatakował rząd PiS. Ministrów nazwał „debilami”

W lutym Polskę obiegły wieści o tym, że program Wojciecha Cejrowskiego wraca na antenę TVP. „Boso przez świat” przyciąga przed telewizory po kilkaset tysięcy widzów, co jest dziś imponującym wynikiem. Wydawało się więc, że Wojciech Cejrowski przeprosił się z PiS-em i władzami telewizji z Woronicza.

Dziś jednak zamieścił wpis, który może szokować. Skomentował fakt wprowadzenia podatku cukrowego. Jak wiadomo, decyzję o tym podjął urzędujący od kilku lat rząd Zjednoczonej Prawicy. Jak napisał Cejrowski, ludzie, którzy to zrobili, to „debile”.

„DEBILE WPROWADZIŁY PODATEK CUKROWY. I teraz towar z cukrem przyjeżdża z Budapesztu. Podatki, stanowią koszt prowadzenia przedsiębiorstwa, czyli HAMUJĄ rozwój. Tak, są potrzebne na wojsko, policję etc, ale małe – MINIMALNE. Każdy podatek osłabia przedsiębiorstwo, a słabe przedsiębiorstwo oznacza słabe zatrudnienie i słabe pensje. No ale DEBILE TEGO NIE ROZUMIEJĄ, BO SĄ DEBILAMI” – grzmi na Facebooku Cejrowski.

Wojciech Cejrowski PiS podatek cukrowy

Warto przypomnieć, że Wojciech Cejrowski wyleciał z TVP Info i programu Michała Rachonia właśnie za skrytykowanie jednego z ministrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *