Margot w areszcie. Internet pełen opinii [KOMENTARZE]

Margot, aktywistka LGBT, trafiła do aresztu po decyzji warszawskiego sądu. Wcześniej działaczka zaatakowała przedstawiciela organizacji prolife. W sieci pojawiło się mnóstwo opinii na temat tej sytuacji. Postanowiliśmy zebrać je specjalne dla naszych czytelników.

Sprawa Margot, lewicowej aktywistki, to dziś temat numer jeden w polskiej przestrzeni publicznej. Działaczka LGBT, decyzją sądu, trafiła do aresztu za napaść na przedstawiciela organizacji prolife.

Nie wszyscy zgadzają się jednak z tą decyzją. Przedstawiciele środowisk lewicowych uważają, że kara jest zbyt surowa. Podnoszą również, że Margot, atakując działacza prolife, walczyła z demonizowaniem przez niego ideologii LGBT.

Największym forum dyskusyjnym w tej sprawie jest oczywiście internet i serwis społecznościowym Twitter. To tam pojawia się najwięcej opinii na ten temat. Postanowiliśmy je zebrać i specjalnie dla Państwa opublikować na warsawtimes.com.

Margot w areszcie. W sieci mnóstwo komentarzy

W sieci, co zrozumiałe, najbardziej aktywni są przedstawiciele lewicy. Nie zgadzają się bowiem z decyzją sądu i twierdzą, że areszt to zbyt surowa kara dla aktywisty. W kontrze do nich stają konserwatyści. Ci uważają z kolei, że prawo powinno być równe dla wszystkich, a Margot za chuligański występek musi ponieść zasłużoną karę. Poniżej prezentujemy niektóre z opinii.

A jaka jest Wasza opinia?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły