Margot w areszcie. Internet pełen opinii [KOMENTARZE]

Margot, aktywistka LGBT, trafiła do aresztu po decyzji warszawskiego sądu. Wcześniej działaczka zaatakowała przedstawiciela organizacji prolife. W sieci pojawiło się mnóstwo opinii na temat tej sytuacji. Postanowiliśmy zebrać je specjalne dla naszych czytelników.

Sprawa Margot, lewicowej aktywistki, to dziś temat numer jeden w polskiej przestrzeni publicznej. Działaczka LGBT, decyzją sądu, trafiła do aresztu za napaść na przedstawiciela organizacji prolife.

Nie wszyscy zgadzają się jednak z tą decyzją. Przedstawiciele środowisk lewicowych uważają, że kara jest zbyt surowa. Podnoszą również, że Margot, atakując działacza prolife, walczyła z demonizowaniem przez niego ideologii LGBT.

Największym forum dyskusyjnym w tej sprawie jest oczywiście internet i serwis społecznościowym Twitter. To tam pojawia się najwięcej opinii na ten temat. Postanowiliśmy je zebrać i specjalnie dla Państwa opublikować na warsawtimes.com.

Margot w areszcie. W sieci mnóstwo komentarzy

W sieci, co zrozumiałe, najbardziej aktywni są przedstawiciele lewicy. Nie zgadzają się bowiem z decyzją sądu i twierdzą, że areszt to zbyt surowa kara dla aktywisty. W kontrze do nich stają konserwatyści. Ci uważają z kolei, że prawo powinno być równe dla wszystkich, a Margot za chuligański występek musi ponieść zasłużoną karę. Poniżej prezentujemy niektóre z opinii.

A jaka jest Wasza opinia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *