Syn Andrzeja Iwana ostro odpowiedział internaucie. „Nie będę tłumaczył się obcej osobie”

Bartosz Iwan, syn Andrzeja Iwana, który niedawno dostał pracę w Wiśle Kraków, ostro odpowiedział internaucie. To reakcja na zarzut, który postawił mężczyzna.

Niedawno media obiegła informacja, że Andrzej Iwan, były piłkarz Wisły Kraków, wraca do „Białej Gwiazdy”. Ma się zająć wyszukiwaniem młodych talentów do pierwszego zespołu. Przestaje tym samym pracować dla Wieczystej Kraków, z którą związany był od kilku miesięcy.

Andrzej Iwan przyznaje, że bardzo cieszy się z powrotu na stare śmieci. „Muszę powiedzieć, że jestem z tego bardzo zadowolony. Na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Nigdy tego nie ukrywałem, że jestem wiślakiem, choć zawsze starałem się być obiektywny. Nie spodziewałem się, że wrócę do pracy w tym klubie, a tu proszę. Wszystko jest na ostatniej prostej, pozostało dograć szczegóły i do roboty” – powiedział.

Głos w tej sprawie zabrał również jego syn, Bartosz Iwan, który jeszcze w zeszłym roku, podobnie jak ojciec, był związany z Wieczystą. Reprezentował jej barwy na boisku, jednak opuścił zespół w lipcu 2020 roku. Piłkarz zamieścił tweeta, na którego ostro odpowiedział mu jeden z internautów.

Bartosz Iwan ostro do internauty

Syn Andrzeja Iwana zamieścił wpis w serwisie społecznościowym Twitter.

„A czemu Wieczysta Was pogoniła?” – zapytał w odpowiedzi jeden z internautów. Bartosz Iwan odpowiedział mu równie mocno. „Nikt nikogo nie pogonił.Nie będę się tłumaczył obcej osobie na tt.Pozdrawiam” – napisał (pisownia oryginalna).

O odejściu Iwana z Wieczystej w lipcu zeszłego roku pisał serwis internetowy Polsatu Sport. „Słynny klub z okręgówki Wieczysta Kraków rozstał się z jednym ze swoich czołowych zawodników. Bartosz Iwan nie jest już piłkarzem krakowian. Jego kontrakt, który wygasł w czerwcu, nie został przedłużony. Klub nie poinformował o powodach tej decyzji” – napisano wówczas.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły