Warszawa. Nie żyje 37-letnia pielęgniarka z Warszawy. Była zakażona koronawirusem

Tragiczne informacje przekazał Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych. Nie żyje 37-letnia pielęgniarka pracująca w Warszawie. Była zakażona koronawirusem SARS-CoV-2.

37-letnia pielęgniarka pracowała w Szpitalu Grochowskim w Warszawie. O śmierci kobiety poinformował w mediach społecznościowych Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych. 37-latka była zakażona koronawirusem. ”Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje” – czytamy na Facebooku OZZPiP.

Pielęgniarka pracowała na pierwszej linii frontu walki z pandemią, w Izbie Przyjęć Szpitala Grochowskiego – podaje Warszawska Izba Pielęgniarek i Położnych. Zmarła po ciężkim przebiegu COVID-19.

Niestety to kolejna ofiara koronawirusa wśród personelu medycznego. Jak podaje TVN24, od początku listopada z powodu zakażenia koronawirusem zmarło 17 pielęgniarek. O śmierci pielęgniarek informuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych.

☣️Koronawirus☣️ ZMARŁA KOLEJNA PIELĘGNIARKA♥ Nasza koleżanka śp. BOGUSŁAWA JANIEC-WOŁOWSKA pracowała w Szpitalu…

Opublikowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Środa, 2 grudnia 2020

Od początku epidemii koronawirusa w Warszawie zakaziło się ponad 44 tysiące osób. Niestety, tę walkę przegrało już ponad pół tysiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *