Otwock. Prezydent miasta padł ofiarą bezwzględnych oszustów

Jak informuje portal TVN24, prezydent Otwocka padł ofiarą przestępstwa. Jarosław Margielski zawiadomił organy ścigania, że ktoś na jego nazwisko wyłudził pożyczki na łączną sumę 40 tysięcy złotych. Sprawa jest rozwojowa, a śledztwo prowadzi otwocka prokuratura.

Jarosław Margielski ofiarą oszustów

Margielski przez cztery lata był przewodniczącym Rady Miasta Otwocka, a w 2018 roku, reprezentując Prawo i Sprawiedliwość wygrał wybory i został prezydentem miasta.

Dzisiejsze rewelacje są dość zaskakujące, ale i poważne. Jarosław Margielski został oszukany na 40 tysięcy złotych przez bezwzględnych oszustów. Co ciekawe, prezydent Otwocka już wcześniej, bo w 2019 roku mógł paść ofiarą podobnego przestępstwa, o czym sam poinformował na łamach portalu TVN24.

„Z racji tego, że nigdy nie zaciągałem pożyczek, a tym bardziej w parabankach, skontaktowałem się z obsługą, żeby potwierdzić, czy ta korespondencja powinna być skierowana do mnie. Tam poinformowano mnie, że dane są prawidłowe i widocznie doszło do wyłudzenia środków i posłużenia się moimi danymi osobowymi. Pod koniec 2019 roku ustaliłem, że w moim imieniu były kierowane także inne zapytania kredytowe oraz zaciągane kolejne pożyczki” – przekazał Jarosław Margielski.

Obecnie sprawę bada otwocka prokuratura. Będziemy się jej bacznie przyglądać i informować Państwa o najnowszych doniesieniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *