Cezary Pazura: Edyta chciała ode mnie odejść

Cezary i Edyta Pazura to zgrana para od 12 lat. Nie było między nimi poważnych konfliktów, a przynajmniej nie wyciekały one do prasy. Teraz jednak sam Pazura postanowił opowiedzieć, że w pewnym okresie ich życia nie było łatwo. Aktor przyznaje, że żona chciała od niego odejść.

W najnowszym wywiadzie Pazura otworzył się w sposób, w jaki rzadko to robi. Niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, a o związkach szczególnie. Jednak jego obecny związek, z Edytą Pazurą (Zając), wzbudza szczególne zainteresowanie. Aktor postanowił w końcu uchylić rąbka tajemnicy dziennikarzom branżowego serwisu „Party”.

Cezary Pazura: Edyta chciała mnie zostawić

Zaczęło się w pociągu. To tam przyszli kochankowie poznali się i od razu nawiązała się między nimi silna relacja. Z czasem zaczęli regularnie się spotykać. Wydawałoby się, że dla młodej, 26-letniej wówczas dziewczyny wejście w stałą relację ze znanym aktorem to wymarzony scenariusz. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła bardziej brutalna.

Szybko okazało się, że zainteresowanie mediów ich związkiem jest tak duże, że Edyta nie jest w stanie tego znieść. Był to dla niej szok. Dosłownie z dnia na dzień z anonimowej osoby stała się postacią publiczną. Człowiekiem, na którego za każdym rogiem czają się żądni sensacji paparazzi.

– Edytka miała ogromne wątpliwości, bo różne media zrobiły z naszego życia piekło. Wszystkie atuty, które miała: młodość, otwartość, potencjał, wykorzystano przeciwko niej. To jej tak podcięło skrzydła i psychicznie ją podłamało, że chciała zakończyć nasz związek. Poświęcić to uczucie, bo nie widziała dla nas żadnej przyszłości – wspomina Cezary Pazura.

Błagał Edytę, by zmieniła zdanie

Młoda kobieta musiała to wszystko „przetrawić”. Choć było to dla niej niezwykle trudne, nagle ucięła wszelkie kontakty z Pazurą. Niewykluczone, że odrzucając kolejne połączenia wylała morze łez. Jak wspomina dziś 58-letni aktor, musiał intensywnie ją przekonywać, by dała im szansę.

– Wiedziałem, że jak jej nie przekonam, jak odłoży słuchawkę, to będzie koniec. Takich chwil zwątpienia było więcej, ale one nas tylko umocniły – powiedział. Jak widać, udało się. Wścibscy dziennikarze w końcu przestali zwracać uwagę na różnicę wieku dzielącą Cezarego Pazurę i jego żonę. Wynosi ona 26 lat i nawet dekadę temu stanowiła dla społeczeństwa niesamowity szok.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły