Wałęsa poszedł na szczepienie. Pisze o „kurczach nóg”

Lech Wałęsa poddał się szczepieniu przeciwko Covid-19. Były prezydent zamieścił wpis na Facebooku, w którym opisał, jak czuje się po podaniu preparatu.

Wałęsa zamieścił na Facebooku wpis, w którym przyznaje, że poddał się szczepieniu. Były prezydent jest w wieku, który uprawnia go do przyjęcia preparatu. Relację z tego wydarzenia opublikował zresztą na swoim Facebooku, gdzie możemy zobaczyć, jak wyglądał cały proces przyjęcia preparatu. Wałęsie towarzyszył liczny personel medyczny, którego przedstawiciele dbali o jego samopoczucie, a on sam wydawał się spokojny i wesoły.

Polityk twierdzi jednak, że udał się na szczepienie bez większego przekonania.

„W dniu 02-02 202 r1 około godziny 09/oo poddałem się szczepieniu bez większego przekonania. Bardzo sprytnie bezboleśnie wykonano” – napisał Lech Wałęsa na swoim profilu społecznościowym, a za chwilę opisał, jak czuł się po podaniu preparatu.

„Przebadany zostałem wcześniej, wyniki jak ciśnienie, temperatura, cukier i ogólnie były nadzwyczaj w normie. Czułem się świetnie. Od około godziny 12/00 zaczęło się błogie odczuwanie, tak jak kiedyś po tabletce jaś. Musiałem wykonywać wolniej wszelkie ruchy by się nie wywrócić. Włączyły się i trwają mdłości” – dodał.

Lech Wałęsa pisze, jak czuł się po szczepionce na Covid-19

To jednak nie koniec opisów Wałęsy dotyczących samopoczucia po podaniu szczepionki. „Od godziny około 14 zaczęły się kłopoty żołądkowe do około 19. Od dnia 03-02-2021 r około godziny 2 zaczęły się kurczę nóg zanikały i 5 razy powtarzały” – napisał.

Były prezydent podkreśla jednak, że wszystkie skutki uboczne związane z podaniem szczepionki „są do zniesienia”. „To wszystko jest do zniesienia. Oczywiście ratuję się masażami i delikatną gimnastykom” – pisze. „Tak wygląda na razie inność po zastrzyku” – dodaje.

Pod wpisem Wałęsy zaroiło się od komentarzy. „Będzie dobrze! Zdrówka Panie Prezydencie!” – napisała jedna z internautek. „Podziwiam Pana, że jest Pan przykładem” – dodała inna. „Niech się Pan Prezydent nie przejmuje. Lepsze to niż COVID i respirator. Powodzenia” – podsumował jeden z komentujących.

źródło: Facebook/Lech Wałęsa, warsawtimes.com
Fot. Facebook/Oficjalny profil Lecha Wałęsy na Facebooku

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły