Bemowo. Syn po kłótni z ojcem ukradł mu samochód. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności

Zarzut kradzieży z włamaniem pojazdu oraz kradzieży pieniędzy usłyszał w bemowskim komisariacie 20-letni mężczyzna. Z ustaleń wynika, że syn wykorzystał nieuwagę ojca, bez jego zgody zabrał kluczyki od auta wraz z pieniędzmi.

Po tym jak jeździł autem przez jakiś czas, pozostawił je na ulicy i wrócił do domu. 20-latek został zatrzymany, auto wróciło do właściciela. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z bemowskiego komisariatu zostali powiadomieni o tym, że doszło do kradzieży pojazdu. Z ustaleń wynikało, że związek z kradzieżą najprawdopodobniej ma syn pokrzywdzonego. 20-latek wiedział, gdzie ojciec przechowuje kluczyki od pojazdu wraz z dokumentami.

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że wraz z dokumentami pozostawił pieniądze w kwocie ponad tysiąca złotych, które także zostały skradzione.

Policjanci odnaleźli pojazd, który był pozostawiony na ulicy, w sprawie został zatrzymany 20-latek. Okazało się, że powodem tego był spór pomiędzy ojcem i synem. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty karne. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *