Schwytano seryjnego złodzieja aut. Nie uwierzysz, ile samochodów ukradł jednego dnia

Załoga policji ze śródmieścia zatrzymała 35-latka podejrzanego o seryjne kradzieże aut. Mężczyzna w przeszłości był już wielokrotnie karany za podobne występki. Trafił do aresztu i usłyszał zarzut kradzieży o wartości blisko 300.000 zł.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, po intensywnych poszukiwaniach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże luksusowych aut na terenie Warszawy. Godziny spędzone przy analizie nagrań z monitoringu pozwoliły namierzyć samochód wykorzystywany do popełniania przestępstw. Dzięki temu funkcjonariuszom udało się dotrzeć do mężczyzny podejrzanego o serię kradzieży. Wraz z podejrzanym ujęto 28-letnią kobietę, która może być oskarżona o współudział.

W zabezpieczonym samochodzie policjanci znaleźli liczne telefony komórkowe, kluczyki i piloty od innych aut, a także zagłuszacze sygnałów oraz inne przedmioty służące w kradzieży samochodów. Po dokonaniu szczegółowego przeszukania miejsca pobytu mężczyzny zabezpieczono znaczną ilość gotówki, a w piwnicy podejrzanego również części do samochodów i tablice rejestracyjne.

Podejrzany mógł ukraść nawet 9 samochodów jednego dnia. To wszystko sprawiło, że postawiono mu zarzuty wielokrotnej kradzieży z włamaniem. Na domiar złego wszystko odbywało się w warunkach recydywy – co może spowodować zwiększenie kary.

Kobieta przebywająca z podejrzanym mężczyzną także usłyszała jeden zarzut kradzieży samochodu o wartości 120 000 zł. Grozi jej nawet do 10 lat więzienia.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły