Piłkarz Zagłębia Lubin złamał nogę zawodnikowi Wisły Płock. Teraz go przeprasza (WIDEO)

Djorde Crnomarković, piłkarz Zagłębia Lubin, podczas meczu z Wisłą Płock połamał kość strzałkową piłkarzowi Wisły Płock, Piotrowi Pyrdołowi. Teraz nagrał wideo, w którym przeprasza rywala.

Zachowanie Djorde Crnomarkovica wywołało ogromne kontrowersje w całej piłkarskiej Polsce. Zawodnik w brutalny sposób zaatakował bowiem Piotra Pyrdoła z Wisły Płock. Po meczu okazało się, że zrobił swojemu rywalowi dużą krzywdę.

„Mam złamaną poprzecznie kość strzałkową. Samo jej zrastanie potrwa minimum sześć tygodni, a cała pauza pewnie będzie jeszcze dłuższa” – powiedział Pyrdoł w rozmowie z serwisem Weszło.com.

To jednak nie wszystko. Kamery telewizyjne wyłapały bowiem, że podczas wspomnianego meczu sztab Zagłębia sugerował piłkarzowi, by ten dostał żółtą kartkę. Obrońca w ten sposób wykartkowałby się na mecz z Lechem Poznań. W spotkaniu z „Kolejorzem” i tak nie mógłby wystąpić ze względu na klauzulę, którą zawarli Lechici (Crnomarković jest wypożyczony do Zagłębia z „Kolejorza”).

Teraz Djorde Crnomarković postanowił przeprosić swojego rywala za brutalny atak na jego nogi.

Djorde Crnomarković przeprasza Piotra Pyrdoła

Na oficjalnym profilu społecznościowym Zagłębia Lubin opublikowane zostało nagranie, na którym zawodnik przeprasza piłkarza Wisły Płock. „Przepraszam Piotrka, nie chciałem mu zrobić krzywdy” – mówi Djorde Crnomarković.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Nie wszystkie były pozytywne. „Trzeba było myśleć w trakcie, a nie po fakcie. Miejmy nadzieję, że długo cię na boisku nie zobaczymy, nie ma miejsca dla takich pseudo piłkarzy jak ty!!!” – napisał jeden z internautów.

„Cały sztab szkoleniowy powinien nagrać film z przeprosinami” – rzucił inny z komentujących wpis Zagłębia użytkowników Twittera.

Zagłębie Lubin zaoferowało również pomoc w leczeniu Piotra Pyrdoła.

źródło: Twitter/oficjalny profil Zagłębia Lubin

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły