Warszawski raper TEDE wyzwany do walki w Fame MMA. Będzie hit?

Warszawski raper TEDE został wyzwany do walki w Fame MMA. Walczyć chce z nim raper młodego pokolenia, który w ostatnim czasie zyskał sporą popularność. Tym raperem jest Kubańczyk, który na swoim koncie ma już występ dla super popularnej federacji.

Federacja Fame MMA powstała niewiele ponad 2,5 roku temu, a dziś jest jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą w Polsce. Dla niej walczą gwiazdy, celebryci, raperzy oraz sportowcy. O ostatniej gali mówiło się najwięcej w kontekście walki Marcin Najman – Don Kasjo.

Obecnie włodarze federacji zajmują się przygotowaniem karty walk na galę Fame MMA 9. Czy podczas niej zobaczymy warszawskiego rapera TEDE? Takie wyzwanie rzucił mu Kubańczyk, autor takich hitów jak m.in. “Lady Pank”, “Z Tobą”, czy “Zwykły chłopak”.

ZOBACZ TAKŻE
Znany piłkarz strzelił gola i wykrzyczał: "To dla Julii Wieniawy!". Jest nagranie

Tede na Fame MMA 9. Wyzywa go Kubańczyk

Dlaczego TEDE znalazł się na celowniku Kubańczyka. Otóż zdaniem tego drugiego, Tede skrytykował jego najnowszy kawałek pt. “Lady Pank 2“.

– Widziałem, że Tede coś śmieszkował na Instagramie o odświeżonej wersji „Lady Pank”. Załączę Wam screena. Panie Jacku, nie „Lady Punk”, tylko Lady Pank – taka polska kapela. Kawałek powstał dwa lata temu, więc zremixowaliśmy go w takim stylu jak było to robione ponad 2 lata temu. Następny tytułowy singiel z płyty „Młody kot” (to jest bonus track) zamknie Panu buzię, obiecuję – napisał Kubańczyk na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE
Manager Krawczyka pierze brudy z przeszłości. "Lewandowski nigdy Nam nie podziękował"

– Śmieszy mnie ignorancja tych raperów. Prekursorzy rapu jak ten wyżej nawijali, że muzyka dzieli, a nie łączy. Już z 8 lat temu pamiętam jak całymi dniami remixowaliśmy kawałki wielu raperów, w tym Tedego na gitarze, które kojarzycie z mojego kanału YouTube. Te słowa mnie nie bolą, takie zachowanie pokazuje na jakim poziomie iloraz inteligencji ma Pan Jacek – dodał raper.

ZOBACZ TAKŻE
Manager Krawczyka pierze brudy z przeszłości. "Lewandowski nigdy Nam nie podziękował"

Przyszłość pokaże, czy dojdzie do walki Tede vs. Kubańczyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...