Warszawski raper TEDE wyzwany do walki w Fame MMA. Będzie hit?

Warszawski raper TEDE został wyzwany do walki w Fame MMA. Walczyć chce z nim raper młodego pokolenia, który w ostatnim czasie zyskał sporą popularność. Tym raperem jest Kubańczyk, który na swoim koncie ma już występ dla super popularnej federacji.

Federacja Fame MMA powstała niewiele ponad 2,5 roku temu, a dziś jest jedną z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszą w Polsce. Dla niej walczą gwiazdy, celebryci, raperzy oraz sportowcy. O ostatniej gali mówiło się najwięcej w kontekście walki Marcin Najman – Don Kasjo.

Obecnie włodarze federacji zajmują się przygotowaniem karty walk na galę Fame MMA 9. Czy podczas niej zobaczymy warszawskiego rapera TEDE? Takie wyzwanie rzucił mu Kubańczyk, autor takich hitów jak m.in. „Lady Pank”, „Z Tobą”, czy „Zwykły chłopak”.

Tede na Fame MMA 9. Wyzywa go Kubańczyk

Dlaczego TEDE znalazł się na celowniku Kubańczyka. Otóż zdaniem tego drugiego, Tede skrytykował jego najnowszy kawałek pt. „Lady Pank 2„.

– Widziałem, że Tede coś śmieszkował na Instagramie o odświeżonej wersji „Lady Pank”. Załączę Wam screena. Panie Jacku, nie „Lady Punk”, tylko Lady Pank – taka polska kapela. Kawałek powstał dwa lata temu, więc zremixowaliśmy go w takim stylu jak było to robione ponad 2 lata temu. Następny tytułowy singiel z płyty „Młody kot” (to jest bonus track) zamknie Panu buzię, obiecuję – napisał Kubańczyk na Instagramie.

– Śmieszy mnie ignorancja tych raperów. Prekursorzy rapu jak ten wyżej nawijali, że muzyka dzieli, a nie łączy. Już z 8 lat temu pamiętam jak całymi dniami remixowaliśmy kawałki wielu raperów, w tym Tedego na gitarze, które kojarzycie z mojego kanału YouTube. Te słowa mnie nie bolą, takie zachowanie pokazuje na jakim poziomie iloraz inteligencji ma Pan Jacek – dodał raper.

Przyszłość pokaże, czy dojdzie do walki Tede vs. Kubańczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *