Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa

Roksana Węgiel nie bez przyczyny uważana jest za jedną z najdojrzalej podchodzących do życia nastolatek w polskim show-biznesie. Urodzona w 2005 roku w podkarpackim Jaśle „Roxie” szybko odnalazła się w środowisku rozrywkowym. Ostatnio do łez doprowadził ją Agustin Egurrola, obecnie jeden z jurorów „Dance Dance Dance”. 16-latka z klasą odpowiedziała na jego niezbyt miłe słowa. Potrzebowała jednak chwili namysłu.

[irp posts=”4706″ name=”Nie ma dobrych wieści w sprawie Piotra Semki. Stan zdrowia się pogorszył”]

Roxie Węgiel w styczniu skończyła 16 lat. Poznaliśmy ją mniej-więcej dwa lata wcześniej, gdy prezentowała swój talent w „The Voice Kids”. Już wtedy zachwyciła publiczność swoim silnym, przyjemnym dla ucha głosem. Dziś zna ją każdy, kto w choćby najmniejszym stopniu śledzi show-biznes.

Agustin Egurrola kontra Roksana Węgiel. Roxie odpowiedziała z klasą

Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel odpowiedziała starszemu trenerowi z dużą dozą opanowania. Usłyszała bowiem od niego słowa, których nie chciałby usłyszeć żaden uczestnik. Roxie zatańczyła w programie „Dance Dance Dance”. Jednym z jurorów, którzy mieli ocenić jej występ, był właśnie Egurrola. Niestety, nie był nazbyt wyrozumiały.

Ciekawa opinii trenerów Roksana musiała przełknąć gorzką pigułkę. Uznawany za taneczny autorytet w Polsce choreograf niemalże wyśmiał jej występ. Taniec, który zaprezentowała Roksana Węgiel nazwał wówczas „nudnym i szkolnym”. Gdy Roxie usłyszała te słowa, zaszkliły jej się oczy. W tym samym odcinku nie zdołała odpowiednio zareagować. Odpowiedziała natomiast Egurroli przy kolejnej okazji.

Młodziutka Węgiel nie zaprezentowała „fochów”. Z ambicją przyjęła krytyczne słowa, czego chyba Agustin Egurrola po tak młodej osobie się nie spodziewał. – Nie sądziłam, że się tak otworzę emocjonalnie w tym programie. Chyba nikt nie lubi pokazywać negatywnych emocji. Usłyszałam słowa, które były krytyką, ale trzeba się z tym zmierzyć – powiedziała Roxie Węgiel.

3 komentarze

  1. Dajcie spokój on leci na kasę i tak sobą nic nie reprezentuje jak całe TVP. Jak wspomniał jeden z prezenterów jest tam gdzie kim jest. Nikim

  2. Pan Egurolla zapomniał, że jest w Polsce tyllko gościem, a niemiłych gości można szybko wyprosić. Nie czuj się jak u siebie, bo u siebie nie jesteś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *