Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa

Roksana Węgiel nie bez przyczyny uważana jest za jedną z najdojrzalej podchodzących do życia nastolatek w polskim show-biznesie. Urodzona w 2005 roku w podkarpackim Jaśle „Roxie” szybko odnalazła się w środowisku rozrywkowym. Ostatnio do łez doprowadził ją Agustin Egurrola, obecnie jeden z jurorów „Dance Dance Dance”. 16-latka z klasą odpowiedziała na jego niezbyt miłe słowa. Potrzebowała jednak chwili namysłu.

[irp posts=”4706″ name=”Nie ma dobrych wieści w sprawie Piotra Semki. Stan zdrowia się pogorszył”]

Roxie Węgiel w styczniu skończyła 16 lat. Poznaliśmy ją mniej-więcej dwa lata wcześniej, gdy prezentowała swój talent w „The Voice Kids”. Już wtedy zachwyciła publiczność swoim silnym, przyjemnym dla ucha głosem. Dziś zna ją każdy, kto w choćby najmniejszym stopniu śledzi show-biznes.

Agustin Egurrola kontra Roksana Węgiel. Roxie odpowiedziała z klasą

Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel odpowiedziała starszemu trenerowi z dużą dozą opanowania. Usłyszała bowiem od niego słowa, których nie chciałby usłyszeć żaden uczestnik. Roxie zatańczyła w programie „Dance Dance Dance”. Jednym z jurorów, którzy mieli ocenić jej występ, był właśnie Egurrola. Niestety, nie był nazbyt wyrozumiały.

Ciekawa opinii trenerów Roksana musiała przełknąć gorzką pigułkę. Uznawany za taneczny autorytet w Polsce choreograf niemalże wyśmiał jej występ. Taniec, który zaprezentowała Roksana Węgiel nazwał wówczas „nudnym i szkolnym”. Gdy Roxie usłyszała te słowa, zaszkliły jej się oczy. W tym samym odcinku nie zdołała odpowiednio zareagować. Odpowiedziała natomiast Egurroli przy kolejnej okazji.

Młodziutka Węgiel nie zaprezentowała „fochów”. Z ambicją przyjęła krytyczne słowa, czego chyba Agustin Egurrola po tak młodej osobie się nie spodziewał. – Nie sądziłam, że się tak otworzę emocjonalnie w tym programie. Chyba nikt nie lubi pokazywać negatywnych emocji. Usłyszałam słowa, które były krytyką, ale trzeba się z tym zmierzyć – powiedziała Roxie Węgiel.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły