Wiemy, gdzie pracuje żona Ryszarda Kotysa. Kamila Sammler zarabia grosze

Wczoraj minęły trzy miesiące od śmierci Ryszarda Kotysa – znanego aktora. Głównie ze “Świata według Kiepskich”, choć – jak wiadomo – miał znacznie bardziej okazały dorobek, niż tylko rola w sitcomie Polsatu. Co teraz robi Kamila Sammler, żona Ryszarda Kotysa? 

ZOBACZ TAKŻE
Nie ma dobrych wieści w sprawie Piotra Semki. Stan zdrowia nadal fatalny, dziś kolejna msza

Kamila Sammler to jedna z bardziej tajemniczych postaci w polskiej rozrywce. Przez lata żyła u boku jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, ale nie pchała się “na ścianki”. Ona i Ryszard Kotys zawsze żyli raczej na uboczu. Skupiali się na obowiązkach zawodowych.

Kamila Sammler – co dziś robi żona Ryszarda Kotysa?

Gdy Ryszard Kotys jeszcze żył, wokół jego małżeństwa mnożyło się mnóstwo ohydnych plotek. Wielu spekulowało na przykład, że młodsza od męża od blisko 30 lat kobieta jest z nim tylko dla pieniędzy. Para zawsze zapewniała jednak, że łączy ich szczere uczucie.

Gdzie pracuje dziś żona Ryszarda Kotysa – 62-letnia Kamila Sammler? Otóż kobieta, podobnie jak jej Świętej Pamięci mąż, para się aktorstwem. Pracuje w Teatrze Jaracza w Łodzi, lecz teraz nie zarabia zbyt dobrze. Jak zdradza nam bowiem jedna z aktorek, większość aktorów teatralnych pracuje za najniższą krajową. Dodatkowe pieniądze dostają dopiero za zagrane spektakle. To wówczas pensje zaczynają wyglądać “poważnie”.

Niska pensja i trudna sytuacja. Żona serialowego Paździocha musi dziś radzić sobie sama

Obecnie, w dobie pandemii, spektakle te nie odbywają się. Kamila Sammler obecnie przeżywa zatem szczególnie trudny okres. Ze śmiercią męża zbiegła się bowiem obecna, trudna sytuacja w jej branży.

Jak czytamy na stronach Wikipedii, żona Ryszarda Kotysa przez większość kariery skupiała się na teatrze. W filmach czy serialach otrzymywała angaże tylko sporadycznie – raz na kilka lat. Zobaczyliśmy ją m.in. w epizodycznej roli w “Kryminalnych”, “Na dobre i na złe” czy “Egzaminie z życia”.

ZOBACZ TAKŻE
Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...