Po programie „Hotel Paradise” słuch o niej zaginął. Teraz Sandra Mosakowska powraca z petardą

Uczestnicy ostatnich dwóch edycji programu „Hotel Paradise” do dziś wzbudzają wiele emocji. Część z nich skutecznie wykorzystało swoje „5 minut” sławy i postanowiło publicznie się rozwijać pod różnymi kątami. Inni powrócili do swojego zwykłego życia jedynie sporadycznie kontaktując się z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Sandra Mosakowska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych uczestniczek pierwszej edycji, jednak po programie dała o sobie nieco zapomnieć. Teraz zdecydowała się powrócić do żywych.

Niektórzy ją uwielbiali – piękna, zaradna i niesamowicie inteligentna. Inni nie mogli znieść jej ciągłych intryg i kontrowersyjnych zachowań. Jednak niezależnie od tego w której grupie jesteśmy jedno jest pewne – nie sposób o niej zapomnieć. Sandra Mosakowska wystąpiła w pierwszej edycji programu „Hotel Paradise” i narobiła tam niezłego szumu. Dziś, specjalnie dla fanów zadebiutowała na YouTube. Czy dziewczynie uda się rozkochać serca obserwatorów?

Sandra Mosakowska i jej udział w „Hotel Paradise”

Niemal od pierwszych odcinków Sandra dzieliła pokój z dobrze zbudowanym i lubianym Maćkiem Kindlerem. Parę nie łączyło poważne uczucie czy nawet zauroczenie, ale pakt przy którym trwali niemal do samego końca. Widzowie byli niemal pewni, że to właśnie oni zostaną zwycięzcami pierwszej edycji show. Jednak z czasem plany pary mocno się pokrzyżowały. Sandra Mosakowska od pewnego momentu wyczuwała, że grunt pod nogami zaczyna się jej zapadać.

Niespodziewanie do programu „Hotel Paradise” dołączyła Marta Szkobel, która mocno zauroczyła chłopaka. Dodatkowo do relacji wkradły się drobne kłótnie, padło kilka słów za wiele. Ostatecznie Sandra Mosakowska odpadła z programu, Maciek wybrał Martę. Jednak bardzo szybko pożałował swojej pochopnej decyzji.

Kilka odcinków później niespodziewanie Sandra Mosakowska powróciła na plan programu „Hotel Paradise” co wzbudziło ogromny strach u Macieja o swoją pozycję. Mężczyzna doskonale wiedział, że dziewczyna mu nie odpuści po tym jak ją pozostawił, okazało się jednak, że karma do niego powróciła bez pomocy Sandry.

Relacja Maćka z Martą również nie przetrwała, a tuż po jej odejściu mężczyzna szukał pocieszenia u Oli. Jednak nowy obiekt westchnień uczestnika wybrał Szymona. Ostatecznie Marta powróciła do programu i to właśnie z jej rąk Maciek odpadł z „Hotel Paradise”.

Wielki powrót największej intrygantki

Nie da się ukryć, że największą i najlepszą intrygantką była właśnie Sandra Mosakowska. Jednak właśnie za to wielu widzów ją uwielbiało, dzięki swojemu podejściu do programu potrafiła zrobić niezłe show. Niestety, po zakończeniu emisji pierwszej edycji, a nawet w czasie trwania kolejnej słuch po niej zaginął. Uczestniczka „Hotel Paradise” pozostawała jedynie przy prowadzeniu swojego Instagrama oraz sporadycznym kontakcie z fanami.

Od kilku tygodni Sandra Mosakowska kusiła swoich obserwatorów seksownymi zdjęciami oraz faktem, że przygotowuje swój pierwszy film. Wielu nie mogło się doczekać aż w końcu dowiedzą się co słychać u ich idolki. Dziś, po tygodniach ciężkiej pracy możemy zobaczyć owe dzieło. Okazuje się, że dziewczyna opublikowała film na którym uchyliła rąbka tajemnicy sesji zdjęciowych. Na nagraniu możemy zobaczyć jak przygotowuje się do pracy i jak pozuje do zdjęć.

Sandra Mosakowska zapewnia, że to jest dopiero przedsmak tego co przygotowuje. Okazuje się, że uczestniczka programu „Hotel Paradise” wiąże przyszłość z prowadzeniem kanału na YouTubie. Będziemy mogli na nim zobaczyć nieco więcej z jej prywatnego życia i kariery, którą wiąże między innymi z aktorstwem, produkcją i reżyserią filmową.

„Pokaże moje życie w prywatnej odsłonie. Podmaluje swój świat złożony z miejsc pięknych, galanterii i szyku. Poznacie mnie od strony twórczej i kreatywnej. Chcę podzielić się z Wami moimi zainteresowaniami.”

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły