Michał Szpak mówi o swoim ślubie

Michał Szpak w jednym z ostatnich wywiadów postanowił otworzyć się i opowiedział trochę o swoich planach na przyszłość. W rozmowie wyjawił co myśli o małżeństwie. Czy artysta planuje stanąć na ślubnym kobiercu?

Michał Szpak przez ostatnie 12 lat osiągał coraz większą popularność w naszym kraju. Wszystko zaczęło się od jego występu w programie „X Factor”, głos wokalisty urzekł całą Polskę. Po latach piosenkarz jest już znany i szykuje się do premiery nowej płyty.

Już niedługo odbędzie się premiera „Nadwiślańskiego mroku” Michała Szpaka, płyta ma ukazać się jeszcze wiosną tego roku. Piosenkarz udzielił wywiadu, w którym opowiedział o paru aspektach ze swojego życia prywatnego.

Czy Michał Szpak chce mieć żonę?

Michał Dziedzic w rozmowie z artystą poruszył temat ślubu. Okazuje się, że Michał Szpak jak najbardziej widzi się w roli męża.

– Kościół, gołębie, obrączki, sypanie ryżem. Przemawia to do Ciebie? – zapytał dziennikarz.

– No raczej, pewnie, oczywiście, że tak. Ja to widzę, tylko wypuściłbym szpaki nie gołębie. – odpowiedział artysta.

– Czyli afirmujesz sobie, kiedyś się (to) wydarzy? – ciągnął temat Michał Dziedzic.

– Jestem pewien, że tak, absolutnie – potwierdził Michał Szpak.

W dalszej części rozmowy piosenkarz tłumaczy, że początkowo myślał, że takie wydarzenie musi być spektakularne, jednak z biegiem czasu zmienił zdanie. Teraz wolałby prywatną i intymną uroczystość. Podkreślił też, że prywatność w życiu celebrytów jest bardzo ważna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *