Joanna Opozda zmienia treść pozwu rozwodowego!

Joanna Opozda i Antek Królikowski są nadal małżeństwem. Pozwy rozwodowe aktorów wpłynęły do sądu już rok temu, jednak do tej pory nie doczekali się nawet terminu pierwszej rozprawy.

Rok temu do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Celebryci nadal nie doczekali się terminu, zaczęli więc brać sprawy w swoje ręce. Aktorzy w czasie mediacji ustalili podział majątku, opiekę nad ich synem oraz alimenty.

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają problem z rozwodem

Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy z orzekaniem o winie, Antek Królikowski bez. Najwyraźniej sprawy trwają już tak długo, że aktorka postanowiła zmienić swój pozew by przyspieszyć cały ten proces.

– Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie. Poza tym Antek udowadniałby, że nie tylko on jest winny rozpadowi małżeństwa. Batalia sądowa trwałaby wieki. A na to nikt nie ma siły – zdradził informator Super Expressu.

Wiadomo, że Antoni Królikowski wraz ze swoim pozwem złożył wniosek o opiekę nad synem. Aktor chciałby widywać się z nim dwa razy w tygodniu i co drugi weekend. Sprawa pewnie jeszcze potrwa, aktorzy nie mają co liczyć na szybkie rozwiązanie małżeństwa.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły