Joanna Opozda zmienia treść pozwu rozwodowego!

Joanna Opozda i Antek Królikowski są nadal małżeństwem. Pozwy rozwodowe aktorów wpłynęły do sądu już rok temu, jednak do tej pory nie doczekali się nawet terminu pierwszej rozprawy.

Rok temu do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy. Celebryci nadal nie doczekali się terminu, zaczęli więc brać sprawy w swoje ręce. Aktorzy w czasie mediacji ustalili podział majątku, opiekę nad ich synem oraz alimenty.

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają problem z rozwodem

Joanna Opozda złożyła pozew rozwodowy z orzekaniem o winie, Antek Królikowski bez. Najwyraźniej sprawy trwają już tak długo, że aktorka postanowiła zmienić swój pozew by przyspieszyć cały ten proces.

– Joannę poinformowano, że jeśli będzie chciała udowodnić w sądzie winę Antka, sprawa będzie ciągnąć się latami. To ją załamało. Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć, więc zamierza zrezygnować z orzekania o winie. Poza tym Antek udowadniałby, że nie tylko on jest winny rozpadowi małżeństwa. Batalia sądowa trwałaby wieki. A na to nikt nie ma siły – zdradził informator Super Expressu.

Wiadomo, że Antoni Królikowski wraz ze swoim pozwem złożył wniosek o opiekę nad synem. Aktor chciałby widywać się z nim dwa razy w tygodniu i co drugi weekend. Sprawa pewnie jeszcze potrwa, aktorzy nie mają co liczyć na szybkie rozwiązanie małżeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *