Daniel Martyniuk został zmuszony do ślubu?!

Daniel Martyniuk w jednym z ostatnich wywiadów wspomniał o swoim ślubie z Eweliną z Russocic. Syn króla disco polo stwierdził, że został zmuszony do ożenku! Jednak zdecydował się stanąć na ślubnym kobiercu ponownie.

O ślubie Daniela Martyniuka z Eweliną mówiło się dużo. Para pobrała się w 2018 roku, ceremonia była naprawdę bajkowa, rozmach godny syna króla disco polo. Jednak szczęście pary nie trwało zbyt długo, wiadomo, że Ewelina była w ciąży, gdy wychodziła za Daniela Martyniuka. Małżonkowie nie byli już razem, gdy ich córka przyszła na świat.

Syn Zenka Martyniuka wbija szpilę byłej żonie

Teraz syn Zenona Martyniuka ma nową ukochaną, Faustynę. Wygląda na to, że postanowił się ustatkować, od dawna już nie był bohaterem żadnej afery, jak to miał w zwyczaju w przeszłości. Okazuje się, że planuje pobrać się ze swoją wybranką.

Przygotowania do ślubu trwają w najlepsze, ceremonia tym razem ma być skromniejsza niż ta w 2018 roku. Daniel Martyniuk w wywiadzie z „Twoim Imperium” nawiązał do poprzednich zaślubin. Z jego słów wynika, że został zmuszony do ożenku!

– Teraz nie jestem zmuszany do ślubu ze względu na ciążę. Teraz to ja decyduję, że Faustyna będzie moją żoną – wyznał syn Zenona Martyniuka.

Ciekawe czy Martyniukowie odniosą się w jakiś sposób do słów syna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *