Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek nakryci na ostrej kłótni. Mężczyzna powiedział co myśli o swojej żonie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są małżeństwem od 2013 roku. Przez ten czas para przeżywała wiele wzlotów i upadków, jednak nawet w najgorszej sytuacji potrafili się dogadać. Małżeństwo często publikuje zdjęcia i wpisy ze swojego prywatnego życia, jednak do tej pory unikali rozmów dotyczącej ich relacji. Dopiero podczas kłótni Radek w emocjach powiedział co sądzi o swojej wieloletniej partnerce.

Każde małżeństwo z upływem lat przechodzi kryzysy. Ludzie się od siebie oddalają, a do życia wkrada się rutyna, która niszczy łączące wcześniej ich uczucie. Małgorzata Rozenek i jej obecny mąż Radosław Majdan przeżyli u swojego boku już ponad 7 lat przez co wielu mogłoby się wydawać, że ich uczucie również się wypaliło. Sprawa ostatecznie wyjaśniła się po kontrowersyjnym wpisie Majdana. Mało kto spodziewałby się, że mężczyzna użyje takich słów.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek przeżyli wiele wspaniałych lat

Radek zanim jeszcze związał się z Małgosią mówił jak ważna jest dla niego rodzina. Będąc w związku Dorotą Rabczewską i Anną Prus na własnej skórze przekonał się, że imprezowanie i życie na salonach nie jest dla niego. Poszukiwał kobiety z którą mógłby spędzić resztę życia i cieszyć się rodziną. Gdy w 2013 para stanęła na ślubnym kobiercu Radosław Majdan wiedział, że Małgorzata Rozenek jest miłością jego życia.

Uszczypliwi internauci sugerują, że para zdecydowała się na dziecko ratując swój związek. Inni uważają, że Henryk był tylko wisienką na torcie w ich niezwykłym uczuciu i pielęgnowanej przez lata relacji. Niezależnie od tego jaka jest prawda trzeba przyznać, że para obecnie świetnie się dogaduje. Przyglądając się ich zdjęciom i nagraniom z wakacji nie trudno pokusić się o stwierdzenie, że jest to para idealna.

Słowa, które całkowicie zmieniły postrzeganie małżeństwa

Obecnie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z dziećmi przebywają w Meksyku, gdzie cieszą się sobą i odpoczywają od codziennych trosk. Dbając o swoje relacje fanami, a także chcąc utrzymać dobre statystyki w sieci często publikują zdjęcia z urlopu. Okazuje się jednak, że nie wszyscy fani są z tego powodu zadowoleni. Niektórzy mają za złe małżeństwu, że w momencie gdzie sytuacja w Polsce jest bardzo niespokojna i nie wszyscy mogą udać się na wymarzone wakacje oni publikują swoje zdjęcia z urlopu.

„Gosia zapracowałaś na tą szarą rzeczywistość” – napisała jedna z fanek chcąc podnieść kobietę na duchu. Jednocześnie wpis pod zdjęciem wywołał ogromną aferę na temat jej wiedzy, kwalifikacji i pracy. Niektórzy zarzucili celebrytce, że wypromowała się na nazwisku popularnego męża, a sama Małgorzata Rozenek nie zrobiła w swoim życiu nic wartościowego. Na te słowa mocno obruszył się Radosław Majdan, który postanowił wstawić się za swoją małżonką.

„Jest jedną z największych gwiazd swojej stacji, udziela się w wielu czasami nie łatwych tematach wspierając kobiety, realizuje swoje pasje, ale przede wszystkim jest matką trzech cudownych chłopców i najlepszą żoną. Organizuje nam życie rodzinne. Prowadzi fundację na rzecz metody in-vitro, a poza tym żyje swoim życiem nie opluwając innych, nie knuje intryg co dzisiaj jest rzadkością, nie potrzebuje lansować się na innych, bo ma swoją siłę i nie ma w sobie złości i goryczy do świata, ludzi, a samo to wydaje się być w dzisiejszych czasach olbrzymią wartością”

Wiele osób jest pod wrażeniem komentarza, który umieścił Radosław Majdan. Widać po nim, że bardzo ceni swoją żonę nie tylko za jej karierę i wiedzę, ale też ubóstwia jej charakter i podejście do życia. Małgorzata Rozenek jest jego żoną od wielu lat, jednak nadal stawia ją i rodzinę na pierwszym miejscu w swoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *