Dagmara Kaźmierska zachęca do zakupu magicznego naszyjnika. Za kilkaset złotych mają nas chronić anioły

Dagmara Kaźmierska jest kolorowym ptakiem polskiej telewizji. Dzięki programowi „Królowe Życia” kobieta odniosła niewyobrażalny sukces, który umożliwił jej jeszcze szybszy rozwój kariery. Tym razem celebrytka zdecydowała się wystawić na sprzedaż naszyjniki z dzwoneczkami, których jak twierdzi „dźwięk usłyszą nawet anioły”. Jednak internauci mają bardzo sceptyczne nastawienie do biżuterii. Jej cena odstrasza nawet największych fanów.

Przeszłość celebrytki nie należy do takich, którymi należy się chwalić. Jednak lata mijają, a Dagmara Kaźmierska na dobre zagościła na ekranach telewizorów jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych, ale i lubianych postaci programu TTV. Dzięki jej wyjątkowemu sposobie bycia widzowie dzielą się na tych, którzy ją uwielbiają oraz na tych co nie mogą na nią patrzeć. Jednak mimo to, trzeba przyznać, że jej kariera nigdy nie miała się lepiej.

Dagmara Kaźmierska – przeszłość, którą zna niewielu

Większość z nas kojarzy kobietą z programu TTV „Królowe Życia”. Kobieta pokazuje w nim jaka jest naprawdę. Uśmiechnięta i szalona, a zarazem kontrowersyjna i krzykliwa. W jednym z odcinków zdradziła nieco na temat swojej przeszłości, której dziś bardzo żałuje. Gdyby nie szansa, jaką dali jej producenci programu nie wiadomo jak potoczyłoby się jej dalsze życie.

Przed laty Dagmara Kaźmierska była właścicielką klubu Heidi w Kłodzku, który w rzeczywistości był agencją towarzyską. Od 2006 roku działalność kobiety przyjęła formę zorganizowanej grupy przestępczej kierowanej przez nią. Celebrytka prowadziła go przez kilka lat, a klientami najczęściej byli kierowcy ciężarówek oraz miejscowi.

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy zarzuciła oskarżonej również doprowadzenie siedmiu kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy lub wykorzystując przymusowe położenie związane z nałożeniem wielokrotnych kar finansowych. Ostatecznie Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia, gdzie przeszła ogromną przemianę.

Celebrytka sprzedaje ubrania i biżuterię

Od dłuższego czasu Dagmara Kaźmierska nie chce wracać myślami do lat młodości. Teraz kobieta poświęca się rodzinie i rozwojowi kariery. Oprócz uczestnictwa w programie „Królowe Życia” kobieta otwarła również swój prywatny butik w którym sprzedaje ubrania i dodatki. Tym razem wystawiła na sprzedaż wyjątkowy naszyjnik kuleczkę z dzwoneczkiem.

Dagmara Kaźmierska, naszyjnik
Źródło: Facebook Queen D. by Dagmara

„Magiczny naszyjnik z dźwięczącą kuleczką, której dźwięk słyszą Anioły i wtedy Nas chronią” – pisze o swoim dziele Dagmara Kaźmierska. Jednak okazuje się, że za tą ochronę musimy sporo zapłacić, ponieważ jeden taki naszyjnik (srebro lub srebro pozłacane warstwą różowego lub żółtego złota) to koszt 399 złotych. Z pewnością nie każdy może sobie pozwolić na tak luksusowy dodatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *