Tomasz Kammel publicznie wyśmiewa kobiety. Szowinistyczny żart nie każdy przyjął z uśmiechem

Tomasz Kammel opublikował w sieci nietypowy film, który zdaniem niektórych mocno uderza w płeć piękną. Ukazanie kobiety jako tą, przez którą mężczyzna nie jest w stanie poradzić sobie w życiu, a jej towarzystwo sprawia, że wszystko się psuje nieco rozwścieczyło część pań. Prezenter sam przyznaje, że nagranie jest nieco szowinistyczne, ale mimo to bardzo go bawi.

Równe prawa to coś o co kobiety od lat walczyły. Wolność wyboru, możliwość decydowania o sobie i zaprzestanie traktowania jako gorszej płci – to bardzo ważne kwestie z których z pewnością nie powinniśmy się wyśmiewać. Nic dziwnego, że film, który opublikował Tomasz Kammel spotkał się z bardzo mieszanymi uczuciami internautów. Sami oceńcie to nagranie.

Tomasz Kammel uwielbiany przez widzów

Prezenter znany między innymi z telewizji śniadaniowej „Pytanie na śniadanie” zyskał ogromną rzeszę fanów. Mimo tego, że w swoim życiu przeżył wiele potknięć i wpadek fani bardzo cenią sobie go jako twarz porannej śniadaniówki. Tomasz Kammel potrafi rozmawiać z ludźmi nie tylko na poważnie, ale również pożartować. Goście chętnie z nim rozmawiają i dzielą się swoimi przemyśleniami. Jego poczucie humoru wyjątkowo przypadło do gustu widzom.

Tomasz Kammel swoją karierę w telewizji rozpoczął już w 1997 roku zyskując ogromną sławę. Jego reputację nieco zepsuła relacja z Katarzyną Niezgodą, która była wieloletnim członkiem zarządu i wiceprezesem Banku BPH. Jednak wydaje się, że dawne winy zostały mu przebaczone, ponieważ widzowie równie chętnie oglądają programy z jego udziałem.

Prezenter tym razem posunął się za daleko?

W mediach społecznościowych Tomasz Kammel opublikował film w którym chłopiec zjeżdża na nartach. W pewnym momencie podbiega do niego dziewczyna zawieszając mu na szyi dość sporych rozmiarów wieniec w nagrodę. Niestety, wieniec się zsuwa aż do kostek, a chłopak przewraca. Całe nagranie zostało podpisane: „Kiedy w Twoim życiu pojawi się kobieta”.

Sam Tomasz Kammel również postanowił skomentować nagranie narażając się na negatywne opinie: „To jest złe, niemądre, szowinistyczne i bardzo śmieszne”. Część fanów była wyraźnie oburzona upublicznionym nagraniem i faktem, że dla prezentera jest to tak zabawne. W rzeczywistości jest to bardzo szowinistyczny żart, który nie każdego rozbawi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Jednak mimo wszystko większość osób podeszła do nagrania z ogromnym dystansem. Osoby, które wiedzą, że Tomasz Kammel ma ogromne poczucie humoru, tym bardziej nie mają z tym problemu. Dla mężczyzny prawdopodobnie jest to tylko zabawne nagranie i w żaden sposób nie oddaje tego jak on sam postrzega kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *