Radosław Majdan ogłosił powrót do dawnej formy. Niegdyś jego ciało przyciągało setki kobiet

Radosław Majdan jako jeden z bardzo popularnych polskich piłkarzy od zawsze cieszył się zainteresowaniem kobiet. Jednak nie zawdzięcza tego tylko sławie, ale również nienagannej sylwetce. Przed laty obecny mąż Małgorzaty Rozenek miał niesamowicie wyrzeźbioną klatkę piersiową i brzuch. Wiele kobiet wzdychało do mężczyzny, co widać po jego licznych związkach.

Obecnie Radosław Majdan przebywa wraz z rodziną na wymarzonych wakacjach w Meksyku. Ostatni czas nie był dla niego łaskawy. Trwająca pandemia, powiększenie się rodziny i brak czasu dla siebie spowodowało, że mężczyzna nieco się „zapuścił”. Po jego dawnej sylwetce nie ma już śladu, jednak mimo to prezentuje się całkiem dobrze. Mężczyzna jednak zdecydował, że chce powrócić do dawnej formy.

Radosław Majdan i jego miłosne podboje

20 czerwca 1998 roku w wieku 26 lat Radek poślubił projektantkę mody Sylwię Koperkiewicz. Niestety niewiele wiadomo o szczegółach ich związku, a nawet powodzie rozpadu małżeństwa. Kilka lat po ostatnim sakramentalnym „tak” Radosław Majdan znów stanął na ślubnym kobiercu. Jednak tym razem związek był niewiarygodnie medialny, bowiem jego wybranką była Dorota Rabczewska, znana jako Doda. Jednak i to małżeństwo nie przetrwało, mimo bardzo długiego stażu. Radek tłumaczył ich rozpad tym, że za bardzo się od siebie różnili: Doda lubiła imprezować, a on szukał żony by założyć z nią spokojną rodzinę. Jednak Rabczewska wysunęła zupełnie inne wnioski, zdaniem kobiety Radek notorycznie ją zdradzał.

Wdzięki Majdana zauroczyły również Agnieszkę Orzechowską, jednak ich relacja była dość krótka i nie wiele było w niej uczuć. Kolejną kobietą jego życia była Anna Prus z którą zaczął się spotykać w 2012 roku. Związek nie był formalny i nie trwał dość długo. Radosław Majdan zakończył relację z kobietą po tym jak zorientował się, że ona woli prowadzić życie towarzyskie niż tworzyć z nim zacisze rodzinne.

Radosław Majdan
Radosław Majdan 2009

W 2013 roku Radosław Majdan związał się z prezenterką telewizyjną Małgorzatą Rozenek. Po trzech latach szczęśliwego związku para postanowiła się pobrać. Małżeństwo długo walczyło o to by mieć dziecko, co w końcu udało się i w grudniu 2019 roku podzielili się szczęśliwą nowiną. Para do teraz tworzy szczęśliwy i zżyty związek.

Przez ostatnie miesiące Radek sporo przytył

Na początku związku z Małgosią Radosław Majdan nadal prezentował się bardzo nienagannie. Umięśniona sylwetka i silne ręce sprawiły, że Małgosi uginały się nogi na jego widok. Niestety odkąd do Polski dotarł koronawirus mężczyzna nieco się zapuścił. Przyrost wagi spowodowała również ciąża jego małżonki. Wspólne wieczory spędzane przy filmach i przekąskach zrobiły swoje.

Radosław Majdan
Radosław Majdan 2020

Teraz Radosław Majdan z pomocą syna Małgosi, Stasia przygotował film z ćwiczeń, które wykonuje w Meksyku. Jak sam przyznaje po 7 miesiącach nadszedł czas by powrócić do regularnych treningów. „Przecież nie samą plażą człowiek żyje” – śmieje się Radek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *