Maciej Dowbor ujawnił jak będzie wyglądała jego emerytura. Nie ma zamiaru niańczyć wnuków

Dziś jest Dzień Babci. Okres w którym nie tylko składamy życzenia swoim bliskim, ale również sami wyobrażamy sobie czas błogiej emerytury. Maciej Dowbor ma dopiero 42 lata, a więc do końca pracy jeszcze trochę mu zostało, ale już wie jak będzie wyglądał ten czas. Mężczyzna nie ma zamiaru bawić wnuków.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska słyną z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. W związku z tym postanowili zrobić fanom nietypową niespodziankę z okazji Dnia Babci. Na profilu mężczyzny pojawiło się zdjęcie ze specjalnym filtrem przez który małżeństwo wygląda jakby było dobrze po 80-tce. Oprócz tego wyjawił jak widzi swoją emeryturę.

Maciej Dowbor nie chce mieć wnuków

Dla większości z nas Dzień Babci i Dzień Dziadka to czas kiedy odwiedzamy swoich bliskich. Jeżeli mamy to szczęście mieć ich blisko siebie z pewnością warto zanieść im ciasto lub drobny upominek i miło spędzić wspólnie czas. Jeśli naszych dziadków nie ma już na tym świecie większość odwiedza groby i wspomina bliskich. Niestety, Maciej Dowbor nie ma już dziadków, których mógłby odwiedzić.

Jednak Dzień Babci uświadomił mu, że za kilkanaście lat sam może zostać dziadkiem. Sądząc po jego wypowiedzi nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Ma on bowiem konkretne plany na przyszłość, które wykluczają opiekę nad wnukami przynajmniej w pierwszych latach po przejściu na emeryturę.

Emerytura czasem luksusu i relaksu

Maciej Dowbor tuż pod opublikowanym zdjęciem życzył swojej małżonce jednej, bardzo ważnej rzeczy. „Aby nasze córki zbyt wcześnie nie zburzyły nam idyllicznej przyszłości i nie zrobiły nas dziadkami” – powiedział prezenter, który ma nadzieje spędzić emeryturę na wykonywaniu ulubionych zajęć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

„Bo ja jednak na emeryturze mam zamiar układać pasjanse i grać w bingo, a nie latać za wnukami” – Maciej Dowbor ma konkretny plan na życie, gdy tylko skończy pracować. Z resztą nie tylko on myśli w ten sposób o przyszłości. Dla wielu z nas luksusem jest czas wyłącznie dla siebie w którym możemy robić ulubione czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *