Marietta Witkowska w 3. edycji „Hotel Paradise”? Szokująca decyzja produkcji spotkała się z oburzeniem fanów

Nagrania do 3. sezonu programu „Hotel Paradise” ruszyły pełną parą. Klaudia El Dursi od kilkunastu dni raczy nas zdjęciami z Zanzibaru i pokazuje zakątki tego urokliwego miejsca. Ku zdziwieniu internautów w to samo miejscu udało się bardzo wielu uczestników poprzedniej edycji programu, między innymi Viola Nowasielska i Maciej Kindler z pierwszej edycji oraz Sonia Szklanowska, Ata Postek oraz Dominika Konował z drugiej. Fani liczyli na to, że do ekipy dołączą również pozostali uczestnicy.

Internauci już od początku podejrzewali, że wyjazd byłych uczestników „Hotel Paradise” na Zanzibar nie jest przypadkowy. Bowiem to właśnie tam odbywają się nagrania do trzeciej edycji programu. Ich spotkanie z Klaudią El Dursi rozwiało wszelkie wątpliwości, zobaczymy ich w 3. sezonie, jednak nie wiadomo w jakiej roli. Fani z niecierpliwością oczekiwali, że na Zanzibar dotrą również Marietta Witkowska, Chris Ducki, Adam Radziszewski czy Kamil Piórkowski. Niestety, żadna z tych osób do tej pory nie opuściła kraju.

Uczestnicy poprzednich edycji „Hotel Paradise”, którzy nie pojawią się w trzeciej edycji

Stacja TVN nie ujawnia w jaką rolę wcielą się dawni uczestnicy w nowym sezonie, jednak z pewnością będzie to nie lada gratka dla fanów. Nawet, jeżeli będą tylko gośćmi, wielu osobą sprawi to ogromną radość. Produkcja wysłała do dawnych uczestników specjalne zaproszenia, dzięki którym mogli pojawić się na Zanzibarze. Niestety, nie wszyscy mogli z nich skorzystać.

Adam Radziszewski również był wypytywany przez fanów dlaczego nie poleciał na Zanzibar by dołączyć do ekipy „Hotel Paradise”. Bowiem, jedno z jego storiers na Instagramie zapowiadało, że będzie na miejscu. Niestety w ostatniej chwili mężczyzna zrezygnował. Zdecydował też, że nie może pozostawiać fanów w niepewności. „Zrezygnowałem z wyjazdu na Zanzibar ze względów zdrowotnych” – przyznał otwarcie mężczyzna.

Finalistka pierwszej edycji nie poleci na Zanzibar

Większość fanów spodziewała się, że w pierwszej kolejności zaproszone zostaną osoby, które wygrały program, czyli Marietta i Chris oraz Ata i Artur. Jednak okazuje się, że produkcja ma zupełnie inny plan na uczestników. Marietta bardzo często była w ostatnim czasie pytana dlaczego nie poleciała dołączyć do ekipy 3. sezonu „Hotel Paradise”. Prawda była bardzo bolesna.

Kobieta przyznała, że sama zastanawia się dlaczego jej tam nie ma. Okazuje się, że Marietta nie otrzymała zaproszenia od produkcji, przez co nie mogła tam polecieć. Podkreśla też, że jej z tego powodu nieco przykro, jednak rozumie, że decyzja zapadła gdzieś wyżej i nie ma na to wpływu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *