Jakob Kosel tuż przed narodzinami dziecka kupił nową furę. „Mam nowe cztery kółka prosto z salonu”

Jakob Kosel jakiś czas temu pochwalił się, że zostanie ojcem. Razem Ciocią Liestyle prowadzący „Top Model Front Row” spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie na dobre ruszyli z przygotowaniami, bowiem brzuch Agnieszki Wilczewskiej jest już sporych rozmiarów. Teraz pochwalili się nową „furą” , którą będzie jeździć ich maluch.

Początkowo Jakob Kosel był bardzo tajemniczy i razem z Agnieszką długo ukrywali jej ciążę. Jednak gdy tylko przyznali, że niedługo zostaną rodzicami internauci byli zachwyceni. Od tego czasu Ciocia Liestyle regularnie pokazuje się w sieci z uwidocznionym brzuszkiem, możemy na własne oczy obserwować jak maluch rośnie. Para zdradziła nawet płeć dziecka.

Jakob Kosel jest zachwycony nową rolą

Model po raz pierwszy zostanie ojcem, jednak wydaje się, że został stworzony do tej roli. Już teraz bardzo angażuje się w pomoc swojej ukochanej, przygotowuje pokoik dla dziecka i chętnie odwiedza sklepy z produktami i meblami dla niemowląt. Jest zachwycony mogą wybierać dla swojego dziecka zabawki, wanienki, siedziska i inne dodatki.

Dowodem na jego zaangażowanie jest nawet fotografia w której to zdradził płeć wyczekiwanego dziecka. Okazuje się, że pierwsze dziecko pary będzie dziewczynką. A skąd to wiadomo? Jakob Kosel opublikował fotografię na której widoczny jest duży, różowy zamek do zabawy, a on sam ubrał różową bluzę i skarpetki. Wszystko stało się jasne, jednak ten zapewnił jeszcze w opisie, że już niedługo w ich mieszkanku zagości prawdziwa księżniczka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jakob Kosel (@jakobkosel)

Przyszli rodzice wydali niezłą sumkę na wózek

Większość młodych par, które spodziewają się dziecka wyszukują jak najtańszych mebelków, wózków i nosidełek dla dziecka, jednocześnie pamiętając o bezpieczeństwie. Jednak Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska nie muszą zwracać uwagi na cenę. Zdecydowali się na zakup wózka marki Bugaboo 2w1 Fox2, który bardzo często wybierają celebryci dla swoich dzieci. Jest to z pewnością bardzo wygodny pojazd, który wystarczy na lata, jednak warto również zwrócić uwagę na cenę. Nie każdego będzie na niego stać.

Jakob Kosel wraz z ukochaną nie żałują pieniędzy na dziecko. Przez ostatnie tygodnie prezentowali zakupy jakie poczynili czekając na pociechę. Mieliśmy szansę zobaczyć między innymi fotelik, kosz mojżesza czy przewijak. Wszystko to oczywiście z najlepszej półki. Teraz do gromadki dołączył niesamowity wózek za niecałe 6 tysięcy złotych.

Jakob Kosel, wózek

Internauci z niecierpliwieniem oczekują kiedy Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska w końcu zostaną rodzicami. Niestety, para nie do tej pory nie ujawniła kiedy fani mogą spodziewać się rozwiązania. Pojawienie się ich córeczki na świecie ma być niespodzianką, jednak z pewnością stanie się to niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *