Syn Michała Wiśniewskiego pokazał stare zdjęcie swojego ojca. Pamiętacie go w takiej wersji?

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej kolorowych postaci polskiego show-biznesu. W latach młodości dosłownie zawładnął sceną i zaskarbił sobie serca fanów w całym kraju. Jego czerwone włosy wyróżniały się na tle innych artystów, przez co był kojarzony niemal przez każdego. Dziś Xavier Wiśniewski, syn słynnego piosenkarza opublikował w sieci fotografię z czasów, gdy Michał dopiero stawiał swoje pierwsze kroki na dużej scenie, to niesamowita pamiątka.

Sam Michał Wiśniewski bardzo rzadko publikuje swoje zdjęcia z młodości. Większość z nich została wykonana z jego występów na scenie, próżno szukać prywatnych fotografii stworzonych przez rodzinę. Jednak Xavier postanowił pokazać zdjęcie, które do tej pory jeszcze nie ujrzało światła dziennego. Czarno-biała fotografia ukazuje jak wyglądał Michał w młodości. Syn jest do niego bardzo podobny?

Michał Wiśniewski na zdjęciu sprzed lat

Szerokie jeansy, przydługa koszulka i jeansowa kurtka ze zbyt długimi rękawami. Właśnie ten styl Michał zaprezentował podczas jednego z koncertów w młodości. Mężczyzna zupełnie nie przypomina obecnego siebie. Jego długie i gęste włosy sięgały mu do szyi, a on sam miał bardzo niepewny krok. To był 2002 rok. Bardzo decydujący zresztą w karierze i życiu prywatnym młodego artysty. To właśnie wtedy poślubił on na oczach milionów Martę Wiśniewską.

Xavier Wiśniewski opublikował tę właśnie fotografię nie bez powodu. Bowiem to nie był tylko ważny okres dla relacji Mandaryny z Michałem, ale również ogromny krok w karierze mężczyzny. Michał Wiśniewski w 2002 roku zyskiwał ogromną sławę, a związek z Mandaryną sprawił, że byli najsłynniejszą parą show-biznesu. Właśnie wtedy urodził się również Xavier.

Uderzające podobieństwo?

Jedyny syn Wiśniewskiego postanowił iść drogą ojca i również rozpoczął karierę muzyczną. Chłopak wydał już swój pierwszy singiel pod tytułem „Prąd”, jednak nie zamierza na nim poprzestać. Mimo, że jego utwór bardzo różni się od tego co prezentował dotychczas jego ojciec, został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez fanów 48-latka. Jednak czy Xavier ma szansę zdobyć taką sławę jak jego tata?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Xavier Wiśniewski (@wisniv)

Z pewnością w oczy się rzuca uderzające podobieństwo w stylu jaki był prawie 20 lat temu, a jaki prezentuje Xavier na swoim teledysku dziś. Podobnie jak ojciec ma na sobie szerokie spodnie i nieco za dużą koszulkę. Jednak mimo podobieństw chłopak bardzo różni się od swojego ojca. Michał Wiśniewski na dawnym zdjęciu wydaje się wyższy i szczuplejszy. Widać również, że jest bardziej zestresowany. Xavier na teledysku jest bardzo spokojny i zrelaksowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *