Ewa Farna uderza w TVP. Wyborcy PiS nie zapomną jej tych słów

Ewa Farna, jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodszego pokolenia, po raz kolejny pokazała, co sądzi o obecnych działaniach TVP. Wokalistka na Instagramie zamieściła jednoznaczny przekaz.

Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości zwykli usprawiedliwiać jednostronny przekaz kontrolowanej przez rząd TVP. Takie działania dziennikarzy z Woronicza mają być spowodowane faktem, że niemal wszystkie inne, prywatne media, są przeciwko rządowi. Takich tłumaczeń nie przyjmuje jednak Ewa Farna. 

Ewa Farna na Instagramie wbija szpilę TVP

Gwiazda kilka miesięcy temu uderzyła w Telewizję Publiczną przy okazji akcji „hot16challenge”. Wówczas śpiewała: „Proponowali x tysięcy za Sylwestra, to by było ekstra. / Lecz powiedziałam nie, bo to było TVP. / Nie boję się, bo w Trójce i tak nigdy nie grano mnie”. Dziś natomiast Farna dopiekła Jackowi Kurskiemu i spółce w bardziej humorystyczny sposób.

Fani poprosili ją bowiem, aby opublikowała w Instastory swoje zdjęcie bez makijażu. Ewa Farna uznała zatem, że będzie to dobra okazja, by… zobrazować fanom, jak TVP przekłamuje rzeczywistość: 

– Odpowiem metodą TVP – napisała szyderczo Farna i zamieściła zdjęcie w bardzo mocnym, kolorowym make-upie: 

Ewa Farna Instagram

źródło: Instagram

  1. Warszawa. Największa inwestycja TBS od ponad 15 lat. Pierwsi lokatorzy już otrzymali klucze do mieszkań
  2. Andrzej Gołota nie mógł o tym wiedzieć. Prawda na jaw wyszła dopiero po kilkunastu latach
  3. Jakimowicz złożył życzenia z okazji święta Trzech Króli. Takich reakcji się nie spodziewał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *