Tomasz Kammel pod ostrzałem krytyki za występ z Kurskim. Dziennikarz „zjechany” na Twitterze

Tomasz Kammel nie powinien raczej zaglądać na Twittera. Internauci zmieszali go tam z błotem. Wszystko przez pracę konferensjera podczas briefingu TVP, w którym udział wziął również prezes Telewizji Publicznej, Jacek Kurski.

Briefing TVP, w trakcie którego Jacek Kurski przedstawiał sukcesy kierowanej przez siebie telewizji oglądało wielu widzów. Nietrudno więc było dostrzec, iż oprócz Kurskiego na scenie znajdował się również dziennikarz Tomasz Kammel, który zajmował się tzw. „konferansjerką”.

Nie spodobało się to niektórym internautom, którzy dali temu wyraz w sieci. Niektórzy wylewali na dziennikarza fale pomyj, dlatego lepiej, by Kammel przez najbliższy czas nie wpisywał swojego nazwiska w okienku wyszukiwarki portalu społecznościowego.

Tomasz Kammel ostro krytykowany. Chodzi o jego występ z Kurskim

To co Kammel robi Kurskiemu powinno być pokazywane po 23″ – napisał jeden z internautów. Jego wpis tak spodobał się Tomaszowi Lisowi, że dziennikarz i kolega Kammelu po fachu, zamieścił go na swoim profilu społecznościowym.

„Pytanie do Tomasza Kammela – czy warto być takim klakierem? Panie Tomaszu…?.?.?” – zapytał z kolei Tomasz Zimoch, poseł Koalicji Obywatelskiej.

„Czytam, Kammel to kolejne zero, które dołączyło do pociągu na stacji Wazeliniarze w służbie Partii. Trochę tych wagoników już jest…. Pomyśleć, że byłem kiedyś regularnym widzem tego ścieku pod nazwą TVP” – stwierdził Tomek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *