Piotr Rubik i jego żona powiedzieli, z czego obecnie nie żyją. Nie jest za wesoło

Piotr i Agata Rubik udzielili wywiadu serwisowi Party. Podczas rozmowy ujawnili, jak obecnie wygląda ich sytuacja finansowa w dobie pandemii koronawirusa.

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. W przypadku niektórych branż sytuacja jest jednak wyjątkowo dramatyczna. Mowa tu m.in. o gastronomii. Restauracje są zamknięte od dłuższego czasu i póki co, nic nie wskazuje na to, by rząd miał zdecydować o ich otwarciu.

Podobnie rzecz ma się w przypadku wszelkiej maści artystów. Ci również przez długi czas nie mogli grać koncertów, co było przecież ich głównym źródłem dochodu. Niewielkie odmrożenie nastąpiło dopiero całkiem niedawno.

Ostatnio głos w tej sprawie zabrał Piotr Rubik oraz jego małżonka, którzy udzielili wywiadu serwisowi Party. Podczas rozmowy zdradzili, z czego obecnie się utrzymują.

Piotr Rubik i jego żona powiedzieli, z czego obecnie żyją

Żona Piotra Rubika, Agata, przyznała wprost, że ona i jej mąż żyją obecnie z tego, co udało im się zaoszczędzić przed pandemią. Dodala również, że nie mają ich dostatecznie dużo, by czuć się w pełni bezpiecznie.

„Żyjemy z oszczędności, a nie mamy ich tyle, by nie czuć stresu w ogóle” – powiedziała Agata Rubik.

„Ludzie myślą, że wszystkie popularne osoby są bogate. Platformy streamingowe doprowadziły do tego, że nagrywanie nowych utworów stało się kompletnie nieopłacalne. Można to prosto policzyć: za milion odtworzeń dostajemy cztery tys. złotych, a takie wyniki mają tylko najbardziej popularni. (…) Ja nie narzekam! Po prostu zauważam, że artyści są na samym końcu listy odmrażania” – dodał Piotr Rubik.

Małżeństwo pytane było również o to, jak kształtują się ich relacje w dobie pandemii. Wiele związków ma bowiem problemy, przechodzi różnorakie kryzysy. Tymczasem Piotr i Agata trzymają się razem. Najwidoczniej mają złoty środek na przetrwanie pandemii, która, o czym świadczą ich poprzednie wypowiedzi, odcisnęła duże piętno na ich życiu. „Chyba jesteśmy zgodni i kompatybilni, bo wyjątkowo łagodnie i gładko przechodzimy kwarantannę narodową” – przyznają małżonkowie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły