Pisarz mówi, że wie, dlaczego PiS wciąż rządzi w Polsce i… wrzuca zdjęcie Kingi Rusin (FOTO)

Jakub Żulczyk, znany pisarz, wrzucił na Facebooka post. Przyznał w nim, że wie, dlaczego w Polsce wciąż rządzi Prawo i Sprawiedliwość. Do swojego komentarza dołączył… zdjęcie Kingi Rusin.

Jakub Żulczyk nie należy do zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Pisarz udowadniał to m.in. w swoich wypowiedziach publicznych lub wpisach w mediach społecznościowych. Aktywnie udzielał się m.in. przy okazji Strajku Kobiet. Zwrócił się wówczas do Jarosława Kaczyńskiego.

“Ja Ci źle nie życzę, po prostu siedź Żoliborzu z kotem, nie wychodź, nie musisz, do Rossmanna po pieluchy i po warzywka na Wilsona pójdzie Ci ten z BOR-u co mu kwiaty kupowałeś; po prostu się zamknij mała kalapyto; oglądaj rodeo, co tam lubisz, jeździj se na Wawel do brata, albo na działkę, cokolwiek, palcem po starej mapie do ZSRR, po prostu daj Polsce spokój, to już kurwa 30 lat od czasu jak byłeś chomikiem w Polskim Zoo, wystarczy” – pisał wówczas.

Teraz Żulczyk kolejny raz nawiązał do partii rządzącej. W swoim wpisie oznajmił, że wie, dlaczego ta wciąż pozostaje u władzy. Na dowód dołączył do wpisu zdjęcie dziennikarki… Kingi Rusin.

Żulczyk wie, dlaczego PiS wciąż rządzi i… wrzuca zdjęcie Rusin

“Dlaczego w Polsce rządzi PiS? Dlaczego ludzie nienawidzą około-platformerskich elit? Dlaczego sakralizacja Okrągłego Stołu zamieniła się w farsę? Kochani, przed Wami odc.28190” – napisał Żulczyk na swoim profilu w serwisie Facebook.

Do wpisu dołączył screen zdjęcia, które na Instagramie zamieściła Kinga Rusin. Dziennikarka siedzi na plaży i medytuje. W opisie fotografii znalazł się natomiast następujący tekst: “Gdy na chwilę próbujesz zapomnieć o tym, że złodzieje, kłamcy i podpalacze wprowadzają w twoim kraju nowy ład”.

Pod wpisem Żulczyka zaroiło się od licznych komentarzy. Opinie internautów były rozmaite. “Na Kingę Rusin Polska nie jest gotowa, i to nie po raz pierwszy. Na Paulinę Młynarską także nie. Polacy są za to zawsze gotowi na Przyłębską, Pawlowicz, no i oczywiście na Obajtka” – napisała jedna z kobiet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...