Pisarz mówi, że wie, dlaczego PiS wciąż rządzi w Polsce i… wrzuca zdjęcie Kingi Rusin (FOTO)

Jakub Żulczyk, znany pisarz, wrzucił na Facebooka post. Przyznał w nim, że wie, dlaczego w Polsce wciąż rządzi Prawo i Sprawiedliwość. Do swojego komentarza dołączył… zdjęcie Kingi Rusin.

Jakub Żulczyk nie należy do zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Pisarz udowadniał to m.in. w swoich wypowiedziach publicznych lub wpisach w mediach społecznościowych. Aktywnie udzielał się m.in. przy okazji Strajku Kobiet. Zwrócił się wówczas do Jarosława Kaczyńskiego.

„Ja Ci źle nie życzę, po prostu siedź Żoliborzu z kotem, nie wychodź, nie musisz, do Rossmanna po pieluchy i po warzywka na Wilsona pójdzie Ci ten z BOR-u co mu kwiaty kupowałeś; po prostu się zamknij mała kalapyto; oglądaj rodeo, co tam lubisz, jeździj se na Wawel do brata, albo na działkę, cokolwiek, palcem po starej mapie do ZSRR, po prostu daj Polsce spokój, to już kurwa 30 lat od czasu jak byłeś chomikiem w Polskim Zoo, wystarczy” – pisał wówczas.

Teraz Żulczyk kolejny raz nawiązał do partii rządzącej. W swoim wpisie oznajmił, że wie, dlaczego ta wciąż pozostaje u władzy. Na dowód dołączył do wpisu zdjęcie dziennikarki… Kingi Rusin.

Żulczyk wie, dlaczego PiS wciąż rządzi i… wrzuca zdjęcie Rusin

„Dlaczego w Polsce rządzi PiS? Dlaczego ludzie nienawidzą około-platformerskich elit? Dlaczego sakralizacja Okrągłego Stołu zamieniła się w farsę? Kochani, przed Wami odc.28190” – napisał Żulczyk na swoim profilu w serwisie Facebook.

Do wpisu dołączył screen zdjęcia, które na Instagramie zamieściła Kinga Rusin. Dziennikarka siedzi na plaży i medytuje. W opisie fotografii znalazł się natomiast następujący tekst: „Gdy na chwilę próbujesz zapomnieć o tym, że złodzieje, kłamcy i podpalacze wprowadzają w twoim kraju nowy ład”.

Pod wpisem Żulczyka zaroiło się od licznych komentarzy. Opinie internautów były rozmaite. „Na Kingę Rusin Polska nie jest gotowa, i to nie po raz pierwszy. Na Paulinę Młynarską także nie. Polacy są za to zawsze gotowi na Przyłębską, Pawlowicz, no i oczywiście na Obajtka” – napisała jedna z kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *