Skarpety z własnym nadrukiem od SocksFactory

Kolorowe skarpetki z własnym, spersonalizowanym nadrukiem to świetnym pomysł na prezent czy sposób na promocję marki. Na stronie polskiego producenta skarpet SocksFactory samodzielnie można je zaprojektować.

Marka SocksFactory już ponad 25 lat szyje personalizowane skarpetki dla klientów z całej Europy. Skarpety są ekologiczne i wykonane tylko z certyfikowanej bawełny. Dzięki temu że producenci przędzy, z którymi współpracuje marka restrykcyjnie sprawdzają doskonałość swoich materiałów, to skarpety są wygodne, a jednocześnie wytrzymałe. Skarpety są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i nadrukach. Firma SocksFactory umożliwia personalizację skarpet przez co można na nich umieścić np. logo swojej firmy, nazwę marki czy cytaty, dzięki czemu skarpety mogą się stać nie tylko oryginalnym pomysłem na prezent, ale też gadżetem dla pracowników i klientów czy materiałem reklamowym. Producent skarpet SocksFactory to precyzyjnie i starannie uszyte skarpety wysokiej jakości.

Jak zaprojektować własne skarpety?

Marka SocksFactory pracuje nad stworzeniem własnego narzędzia do samodzielnego projektowania skarpet, które jest obecnie dostępne na stronie https://socksfactory.pl w wersji testowej. Do projektowania będzie można użyć gotowych szablonów z wzorami do edycji lub pobrać szablon do zaprojektowania w dowolnym programie graficznym. Na skarpetach można umieścić wybrany nadruk czy napis, a ich kolorystyka może być zgodna np. z logo marki. Każdy klient będzie też mógł wybrać preferowany rodzaj skarpet np. klasyczne, sportowe czy stopki oraz ich rozmiar. Kreator umożliwi zaprojektowanie dowolnego wzoru tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania klientów i stworzyć oryginalne, unikalne skarpetki. Po zakończeniu projektowania skarpet będzie też można wybrać ich ilość, formę opakowania np. banderola,  etykieta, pudełko, a następnie uzupełnić dane do wysyłki i wybrać formę płatności. Projekt swoich skarpet będzie można obejrzeć z każdej strony w modelu 3D. Przed złożeniem zamówienia na skarpety, warto też sprawdzić kolory z wzornika przędz, aby mieć pewność, że spełni on oczekiwania. Wystarczy tylko zaznaczyć wybrany przez siebie kolor przędzy i dokonać zamówienia. Warto też zamówić specjalny zestaw startowy, który umożliwi przetestowanie jakości skarpet poprzez dostawę próbek w tym: skarpetki klasyczne, skarpetki sportowe oraz skarpetki z metką z poprzednich projektów.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły