Cezary Żak załamany. Przekazał dramatyczną nowinę

Cezary Żak przekazał we wtorkowy poranek dramatyczną nowinę. Aktor jest ewidentnie załamany, świadczy o tym jego wpis w serwisie Facebook.

Żak to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Artysta znany jest m.in. z ról w takich serialach jak “Miodowe Lata” czy “Ranczo”, a także z licznych ról teatralnych.

Żak zyskuje również sporą popularność w internecie. Wszystko dzięki dużej aktywności w mediach społecznościowych. Aktor pisze tam o rzeczach wesołych, ale i tragediach, które go dotykają.

Właśnie o takim smutnym zdarzeniu gwiazdor telewizyjny poinformował we wtorkowy poranek. Okazało się bowiem, że zmarł jeden z jego najlepszych przyjaciół. Wpis, który zamieścił Żak świadczy o tym, iż artysta bardzo źle zniósł tę wiadomość.

Cezary Żak załamany. Nie żyje jego przyjaciel

We wtorkowy poranek Cezary Żak zamieścił pełen rozpaczy wpis. Okazało się bowiem, że zmarł jego wieloletni przyjaciel, Mariusz Różacki, dyrektor Wykonawczy Mitsubishi Hitachi Power Systems GmbH.

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

“Wczoraj przegrał walkę z chorobą jeden z najmądrzejszych ludzi jaki znałem. Mariusz Różacki” – napisał Żak na swoim Facebooku. “Ciężko się z tym pogodzić. Był wspaniałym człowiekiem i Przyjacielem” – dodał aktor.

Wiesław Mariusz Różacki urodził się 23 stycznia 1958 roku. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa w Warszawie oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę zawodową rozpoczął w 1982 roku w Energomontażu Północ na budowie elektrowni w Bełchatowie, później na budowie elektrowni w Helsinkach i w Hanau (Niemcy).

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

W latach 2005-2012 jako prezes zarządu kierował największą w Polsce fabryką kotłów RAFAKO w Raciborzu. Cały czas aktywnie udzielał się w środowisku biznesowym – m.in. był członkiem zarządu Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska – oraz naukowym – był członkiem Rady Konsultacyjnej przy Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Od roku 2013 kierował na rynku polskim działalnością międzynarodowego koncernu Mitsubishi Hitachi Power Systems, który realizuje m. in. budowę największego w Polsce bloku energetycznego w Elektrowni Kozienice o mocy 1075 MWe oraz bloku w Turowie o mocy 500 MWe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...