Warszawa. Policjant po służbie złapał nietrzeźwego kierowcę

Dzielnicowy po służbie, kiedy wracał swoim samochodem z zakupów, podjął pościg za skodą i zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.

Mężczyzna prowadzący auto miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, po drodze łamał przepisy, m.in. jechał „pod prąd” oraz uderzył w wysepkę. Nie reagował na sygnały do zatrzymania. Teraz odpowie za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia.

St. sierż. Rafał Falecki po służbie pojechał na zakupy. Kiedy wracał do domu zauważył jadącą w sposób bardzo niebezpieczny i dodatkowo „pod prąd” skodę.

Policjant podjął pościg. Cały czas jechał za skodą, dawał wyraźne sygnały do zatrzymania, jednak kierowca nie reagował. Prowadzący samochód wyraźnie nie panował nad autem i uciekając uderzył w wysepkę na drodze.

Warszawa. Dzielnicowy po służbie ścigał nietrzeźwego kierowcę

Zatrzymał się dopiero na parkingu przed marketem. Wówczas Rafał Falecki odebrał kluczyli kierowcy i go obezwładnił, ponieważ ten chciał uciec.

Powiadomieni funkcjonariusze ruchu drogowego przejęli zatrzymanego od dzielnicowego. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawa trafiła do komisariatu na Białołęce.

Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenia drogowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *