Daniel Obajtek z dumą ogłasza: przejęliśmy spółkę OTP

Prezes Daniel Obajtek zdaje się nie przejmować masową krytyką. Właśnie przekazał bowiem na Facebooku bardzo pozytywne wieści, które z pewnością nie spotkają się z entuzjazmem opozycji. Informacje te są pozytywne szczególnie z perspektywy zwolenników frakcji obecnie rządzącej. 

[irp posts=”4804″ name=”Minister Maląg powiedziała, co dalej z 500 plus. To dotyczy milionów rodzin”]

Prezes Orlenu nie ugina się pod presją generowaną przez największe media. Najsłynniejszy w ostatnich latach szef czołowego koncernu paliwowego informuje w mediach społecznościowych o nowych dowodzonego przez siebie przedsiębiorstwa.

Prezes Daniel Obajtek przekazał pozytywne wieści ws. Orlenu

Gdy opozycja oburza się, że Orlen „przejmuje” kolejne spółki i instytucje medialne, Daniel Obajtek odpowiada… następnymi tego typu ruchami. Przed chwilą ogłosił w social mediach informacje o przejęciu kolejnej spółki przez PKN Orlen. Tym razem sprawa dotyczy gałęzi logistycznej.

– Przejęliśmy spółkę OTP, największego przewoźnika drogowego paliw płynnych w Polsce. Centralizacja kompetencji transportowych pozwoli na oszczędności na poziomie nawet 25 mln zł rocznie. Odbudowujemy aktywa, o których sprzedaży zadecydowano w 2015 r. – przekazał Obajtek.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach siły antyrządowe krytykowały wykupienie przez Orlen grupy prasowej Polska Press. Jest to jednak kolejne posunięcie, z którego politycy obozu rządzącego są bardzo dumni.

[irp posts=”4784″ name=”Jest postanowienie sądu w sprawie Daniela Obajtka”]

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły