Daniel Obajtek z dumą ogłasza: przejęliśmy spółkę OTP

Prezes Daniel Obajtek zdaje się nie przejmować masową krytyką. Właśnie przekazał bowiem na Facebooku bardzo pozytywne wieści, które z pewnością nie spotkają się z entuzjazmem opozycji. Informacje te są pozytywne szczególnie z perspektywy zwolenników frakcji obecnie rządzącej. 

ZOBACZ TAKŻE
Minister Maląg powiedziała, co dalej z 500 plus. Na tą wypowiedź czekały miliony rodzin

Prezes Orlenu nie ugina się pod presją generowaną przez największe media. Najsłynniejszy w ostatnich latach szef czołowego koncernu paliwowego informuje w mediach społecznościowych o nowych dowodzonego przez siebie przedsiębiorstwa.

Prezes Daniel Obajtek przekazał pozytywne wieści ws. Orlenu

Gdy opozycja oburza się, że Orlen „przejmuje” kolejne spółki i instytucje medialne, Daniel Obajtek odpowiada… następnymi tego typu ruchami. Przed chwilą ogłosił w social mediach informacje o przejęciu kolejnej spółki przez PKN Orlen. Tym razem sprawa dotyczy gałęzi logistycznej.

– Przejęliśmy spółkę OTP, największego przewoźnika drogowego paliw płynnych w Polsce. Centralizacja kompetencji transportowych pozwoli na oszczędności na poziomie nawet 25 mln zł rocznie. Odbudowujemy aktywa, o których sprzedaży zadecydowano w 2015 r. – przekazał Obajtek.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach siły antyrządowe krytykowały wykupienie przez Orlen grupy prasowej Polska Press. Jest to jednak kolejne posunięcie, z którego politycy obozu rządzącego są bardzo dumni.

ZOBACZ TAKŻE
Jest postanowienie sądu w sprawie Daniela Obajtka

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły