Daniel Obajtek z dumą ogłasza: przejęliśmy spółkę OTP

Prezes Daniel Obajtek zdaje się nie przejmować masową krytyką. Właśnie przekazał bowiem na Facebooku bardzo pozytywne wieści, które z pewnością nie spotkają się z entuzjazmem opozycji. Informacje te są pozytywne szczególnie z perspektywy zwolenników frakcji obecnie rządzącej. 

ZOBACZ TAKŻE
Minister Maląg powiedziała, co dalej z 500 plus. Na tą wypowiedź czekały miliony rodzin

Prezes Orlenu nie ugina się pod presją generowaną przez największe media. Najsłynniejszy w ostatnich latach szef czołowego koncernu paliwowego informuje w mediach społecznościowych o nowych dowodzonego przez siebie przedsiębiorstwa.

Prezes Daniel Obajtek przekazał pozytywne wieści ws. Orlenu

Gdy opozycja oburza się, że Orlen “przejmuje” kolejne spółki i instytucje medialne, Daniel Obajtek odpowiada… następnymi tego typu ruchami. Przed chwilą ogłosił w social mediach informacje o przejęciu kolejnej spółki przez PKN Orlen. Tym razem sprawa dotyczy gałęzi logistycznej.

– Przejęliśmy spółkę OTP, największego przewoźnika drogowego paliw płynnych w Polsce. Centralizacja kompetencji transportowych pozwoli na oszczędności na poziomie nawet 25 mln zł rocznie. Odbudowujemy aktywa, o których sprzedaży zadecydowano w 2015 r. – przekazał Obajtek.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach siły antyrządowe krytykowały wykupienie przez Orlen grupy prasowej Polska Press. Jest to jednak kolejne posunięcie, z którego politycy obozu rządzącego są bardzo dumni.

ZOBACZ TAKŻE
Jest postanowienie sądu w sprawie Daniela Obajtka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...