Piotr Szumlewicz poinformował o dramacie. “W trzy dni straciłem rodziców”‘

Piotr Szumlewicz, lewicowy publicysta i działacz związków zawodowych, poinformował o dramatycznym zdarzeniu, do którego doszło w jego rodzinie. W ciągu trzech dni zmarła jego mama i ojciec.

Kilka dni temu Piotr Szumlewicz poinformował o śmierci swojej matki. Przyznał, że kobieta zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem. Choroba okazała się silniejsza i lekarze nie zdołali jej uratować.

“Moja wspaniała, kochana mama, moja przyjaciółka, Olga Szumlewicz nie żyje. Zabił ją koronawirus. Jestem potwornie smutny” – napisał Piotr Szumlewicz w mediach społecznościowych 29 stycznia.

Dwa dni później zamieścił kolejny, równie dramatyczny wpis. Okazuje się bowiem, że niedługo po śmierci matki Szumlewicza, zmarł także jego ojciec.

Piotr Szumlewicz w trzy dni stracił rodziców

“Mój kochany tata, Wiktor Szumlewicz nie żyje. Dwa dni po śmierci mamy stanęło mu serce” – napisał Szumlewicz 31 stycznia na Twitterze. “W trzy dni straciłem rodziców” – dodał.

Pod wpisem Szumlewicza pojawiło się wiele tweetów z kondolencjami. “Nie ma właściwych słów, żeby oddać wyrazy współczucia. Proszę się trzymać, Panie Piotrze!” – napisał Michał Pol z Kanału Sportowego. “Modlitwa dziś za Pańskich rodziców i za Pana, bo doświadcza pan bardzo trudnego czasu. Kondolencje” – dodał Tomasz Jaskóła, były poseł z ramienia Kukiz’15.

“Bardzo współczuję :((( Nawet sobie nie wyobrażam bólu :(((” – napisała z kolei blogerka Kataryna. “Piotrze trzymaj sie jak mozesz, dodaje energii i sił” – zwrócił się bezpośrednio do Szumlewicza Michał Boni.

My również dołączamy się do kondolencji dla pana Piotra, którego dotknęła niewyobrażalna tragedia.

ZOBACZ KONIECZNIE

Mecz Niemcy-Węgry pełen kontrowersji? Piłkarze zaprotestują przed meczem

Już kilka dni temu wybuchła afera, związana z zachowaniem, a właściwie strojem niemieckiego bramkarza...

Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc...

Ogromna awaria w znanym banku. Klienci zostali bez pieniędzy

- Mam wyczyszczone konto do zera i blokadę na prawie 11 tysięcy! Za zakup...

Nowe artykuły