Piotr Szumlewicz poinformował o dramacie. „W trzy dni straciłem rodziców”’

Piotr Szumlewicz, lewicowy publicysta i działacz związków zawodowych, poinformował o dramatycznym zdarzeniu, do którego doszło w jego rodzinie. W ciągu trzech dni zmarła jego mama i ojciec.

Kilka dni temu Piotr Szumlewicz poinformował o śmierci swojej matki. Przyznał, że kobieta zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem. Choroba okazała się silniejsza i lekarze nie zdołali jej uratować.

„Moja wspaniała, kochana mama, moja przyjaciółka, Olga Szumlewicz nie żyje. Zabił ją koronawirus. Jestem potwornie smutny” – napisał Piotr Szumlewicz w mediach społecznościowych 29 stycznia.

Dwa dni później zamieścił kolejny, równie dramatyczny wpis. Okazuje się bowiem, że niedługo po śmierci matki Szumlewicza, zmarł także jego ojciec.

Piotr Szumlewicz w trzy dni stracił rodziców

„Mój kochany tata, Wiktor Szumlewicz nie żyje. Dwa dni po śmierci mamy stanęło mu serce” – napisał Szumlewicz 31 stycznia na Twitterze. „W trzy dni straciłem rodziców” – dodał.

Pod wpisem Szumlewicza pojawiło się wiele tweetów z kondolencjami. „Nie ma właściwych słów, żeby oddać wyrazy współczucia. Proszę się trzymać, Panie Piotrze!” – napisał Michał Pol z Kanału Sportowego. „Modlitwa dziś za Pańskich rodziców i za Pana, bo doświadcza pan bardzo trudnego czasu. Kondolencje” – dodał Tomasz Jaskóła, były poseł z ramienia Kukiz’15.

„Bardzo współczuję :((( Nawet sobie nie wyobrażam bólu :(((” – napisała z kolei blogerka Kataryna. „Piotrze trzymaj sie jak mozesz, dodaje energii i sił” – zwrócił się bezpośrednio do Szumlewicza Michał Boni.

My również dołączamy się do kondolencji dla pana Piotra, którego dotknęła niewyobrażalna tragedia.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły