Legia Warszawa. Kolejne zmiany kadrowe. Maciej Rosołek został wypożyczony

Maciej Rosołek został wypożyczony do występującej w Fortuna 1 Lidze Arki Gdynia do końca sezonu 2020/21. Jednocześnie, kontrakt 19-letniego napastnika ze stołecznym klubem został przedłużony do 31 grudnia 2022 roku.

Kolejne zmiany w Legii Warszawa przed rundą wiosenną. Maciej Rosołek został wypożyczony do występującej w I lidze Arki Gdynia do końca sezonu 2020/21. Jednocześnie, kontrakt 19-letniego napastnika ze stołecznym klubem został przedłużony do 31 grudnia 2022 roku.

W obecnym sezonie Maciej Rosołek w 11 meczach trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. W rundzie wiosennej 19-latek będzie występował w pierwszoligowej Arce Gdynia na zasadzie wypożyczenia.

Dotychczasowy kontrakt napastnika, który przy Łazienkowskiej gra od 14. roku życia, został przedłużony do końca 2022 roku.

To kolejny zawodnik, który przed rundą wiosenną odchodzi z Łazienkowskiej 3. Wcześniej z klubem pożegnali się również: Vamara Sanogo, William Remy, Domagoj Antolić oraz Paweł Stolarski, którzy trafił do Pogoni Szczecin.

Oczywiście w przypadku Rosołka możliwy jest powrót, bo został on jedynie wypożyczony z warszawskiego klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *