Ziemkiewicz udostępnił wstrząsające nagranie. „Strajk Kobiet w jedenastosekundowym filmiku” (WIDEO)

Rafał Ziemkiewicz, znany publicysta, udostępnił na swoim profilu mocne nagranie. Widać na nim zwolenników Strajku Kobiet. Jego zdaniem ich zachowanie uoasabia zachowanie sympatyzujących z tym ruchem aktywistów.

Dzieje się. Kobiety znów wyszły na ulice polskich miast, by zamanifestować swój sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego, a następnie jego publikacji. Demonstracje nie są wprawdzie tak wiele, jak te przed kilkoma miesiącami, jednak w sieci znów jest o nich głośno.

Wydarzenia związane ze Strajkiem Kobiet bardzo często komentuje Rafał Ziemkiewicz. Publicysta jest bardzo aktywny na Twitterze i to właśnie tam publikuje najwięcej opinii. Te niekiedy są dość kontrowersyjne. Mamy w pamięci bowiem liczne komentarze pod adresem Marty Lempart, które wydawały się być prześmiewcze, a czasami może nawet obraźliwe.

Ostatnio Ziemkiewicz zamieścił na swoim profilu nagranie, na którym widać uczestników Strajku Kobiet. Ich zachowanie jest wstrząsające.

Ziemkiewicz publikuje film z udziałem zwolenników Strajku Kobiet

Oryginalną wersję filmu zamieścił na Twitterze pracownik TVP Indo Daniel Liszkiewicz. Widać tam zamaskowanych mężczyzn, którzy dewastują reklamę organizacji pro-life. „o jednak jest ewenement na skalę światową, że prezydent Warszawy osobiście nadzoruje protesty, podczas których dewastowane jest jego miasto” – napisał Liszkiewicz.

Niedługo później jego tweeta podał dalej Ziemkiewicz. Ten użył jednak znacznie bardziej dosadnych słów. Stwierdził bowiem, że to, co widzimy na filmie, oddaje zachowanie zwolenników Strajku Kobiet.”Cały „Strajk kobiet” w jedenastosekundowym filmiku” – napisał Ziemkiewicz.

„Z innej beczki – ten synek z kijkiem omal się nie połamał próbując uderzyć w billboard. Tak to jest jak się chłopcu w rurkach kupi kominiarkę i wmówi, że jest wojownikiem” – skomentował dziennikarz Wojciech Wybranowski.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły